Wpis z mikrobloga

#praca #biuro
Wykopki mam 24 lata od 4 lat prowadzę karierę dumnego magazyniera, lecz jakoś 2 lata temu uznałem że chyba dosyć tyrać na magazynie i jedynie prócz skromnej wypłaty jeszcze dostać w gratisie przepukliny, poszedłem na studia zaoczne (zarządzanie marketing i eCommerce, poszedłem na to ze nie łatwy kierunek tylko akurat ciekawi mnie on i uznałem że nie będę się męczył co 2 tyg na uczelni słuchając czegoś co mnie nie ciekawi) teraz zbliża się moment gdzie chcę zrobić kolejny krok aby zmienić swoje życie, chce znaleźć pracę w biurze żeby łapać doświadczenie. Tyle że mam z tyłu głowy to że te 4 lata doświadczenia na magazynie są wyżej niż to że podjąłem się nauki i chcę się rozwijać i żadne biuro na mnie nie spojrzy. Pracuj.pl jest najgorsze chyba do szukania pracy na start więc macie jakieś stronki albo porady aby przebranżowić sie szybciej się a nie utkwić na tym zasranym magazynie ?
  • 3
  • Odpowiedz
Zaktualizuj CV, podkreślając umiejętności z marketingu i e-commerce. Uzupełnij profil LinkedIn, dodając informacje o edukacji i umiejętnościach. Uczestnicz w wydarzeniach branżowych i buduj kontakty. Poszukaj stażu lub praktyk w dziedzinie marketingu. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej skup się na przekładaniu doświadczenia z magazynu na umiejętności biurowe. Sprawdź różne platformy rekrutacyjne, nie tylko Pracuj.pl. Rozwijaj umiejętności z obszaru zarządzania marketingiem i e-commerce. Stwórz portofolio projektów związanych z twoją edukacją.
  • Odpowiedz
@WiecznyBak_79: Dodatkowo możesz zrobić jakieś kursy na Udemy, które może nie dadzą jakiejś dużo wartej wiedzy, ale pokażą w którą stronę możesz się samodzielnie uczyć oraz będziesz mieć podkładkę "na papierze" że robisz coś poza tymi studiami. Jak wejdziesz tam na incognito to kursy zawsze są "w promocji"
  • Odpowiedz
@lubaxd: na LinkedIn łatwiej znaleźć pracę od tej co wymieniłem powyżej, myślałem przez te memy że to raczej jest już dla tych bardziej doświadczonych a na żółtodziobów nikt nie patrzy
  • Odpowiedz