Wpis z mikrobloga

szukam jakiegoś pomysłu na synchronizowanie plików (muzyki) między telefonem a serwerem + jakiś odtwarzacz mp3 do tego na androida.

Czytałem że poweramp jest dobry ale na początek wolałbym coś darmowego bez ograniczeń. Do tej pory korzystałem z odtwarzacza mp3 którego sobie sam napisałem + api z bazą piosenek na serwerze www ale nie chce mi się tego dalej tego odtwarzacza rozwijać (nie chce mi się bawić w frontend i UI) i wolałbym coś gotowego. Do synchronizacji podobno fajny jest syncthing? muzykę na świat mogę dowolnie wystawić: ftp,luzem na www, api. Odpada wszystko pokroju nextcloud/dysk google

Poszukać odpowiedzi w google potrafię ale bardziej mi zależy na sprawdzonych rozwiązaniach bo nie chce mi się bawić już w metodę prób i błędów bo albo odtwarzacze nie ogarniały że pojawiły się nowe pliki albo programy do synchronizacji totalnie nie ogarniały tej synchronizacji

pobieranie z yt i wrzucanie na serwer mam ogarnięte, jedynie szukam aplikacji do synchronizacji i odtwarzacza muzyki na androida

#mp3 #muzyka #selfhosted #homelab #youtube
  • 1