Wpis z mikrobloga

@Flamaster1231: a za ile dałbyś ps3 720p w stałych 30fpsach w kieszeni? za pół darmo :D
niestety jeszcze trochę nie domaga raytraicing z rtx po oculink ale jeszcze trochę, może przy następnej generacji to będzie lepiej chodzić i będę mógł porzucić format atx jako komp do grania tylko przejdę na handhelda z egpu.
  • Odpowiedz
@Flamaster1231: bo nie oferuje połowę tego, ile płacisz tyle dostajesz. porównujesz fiata do merca :D
cpu steam deck:
CPU AMD Zen 2 w/ 4-cores/8-threads, variable frequency @ 2.4 – 3.5 GHz

gpdwin4 czy ayaneo 2s teraz lenovo go
7840u
# of CPU Cores 8
# of Threads 16
Max. Boost Clock Up to 5.1GHz
Base Clock 3.3GHz
  • Odpowiedz
@Flamaster1231: #!$%@? xD ale niektórzy tu są #!$%@?, dodałeś zdjęcie trackingu z Volvo a tu jakies klauny przychodzą i mówią, że jakbyś wydał trzy razy wiecej, potem wgral system i #!$%@? sfleszował procesor i baterię na kompatybilną z siaomipingpong ayu v3 to miałbyś polowe wiecej ray tracingu w minecrafcie podczas picia piwa na kanapie xD

Jeszcze sie #!$%@? pokroić za to dadza xD
  • Odpowiedz
@skarpetyodyna: przynajmniej ja zaczynam traktować handhelda jako alternatywę pełnoprawnego pcta, wkurza mnie że nie mogę zabrać szybko i łatwo pceta do kieszeni. tak wychodząc z domu odepnę 2 kable z handhelda i lecę, nie marnuje się 10k komp w domu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz