Wpis z mikrobloga

Ehh #wykopaka, jednak zrezygnuję.

Opis zawiera sugestię, że nie musi być spersonalizowany. W formule Plus istotą jest właśnie personalizowany upominek, do przygotowania którego warto zawrzeć w swoim opisie jak najwięcej konkretnych informacji - warto byłoby rozbudować opis o więcej informacji/rozszerzyć te istniejące. Dodatkowo, w opisie znajduje się sugestia przygotowania czegoś dla zwierzaka - w wykoPACE przygotowujemy upominki jedynie dla uczestników i nie powinno się sugerować dodatkowych elementów dla osób/istot trzecich.


Napisałem z 3k znaków, napisałem że mam koty i że je uwielbiam, napisałem sporo o sobie i o swoich zainteresowaniach, a no i napisałem że ja równie dobrze ucieszę się z czegoś co sprawiłoby radość wysyłającemu (tak uwielbiam niespodzianki i uwielbiam poznawać rzeczy w których nie siedzę).
Jakoś nie uśmiecha mi się zabawa w "listy zakupów", bo w sumie nie wiem czy jest regulaminowe "musi być spersonalizowana" a czym "spersonalizowana w stopniu znaczącym". Plus ocena upominków przez moderatora to jest XD. To nie jest zabawa, to jest jakiś zbiurokratyzowane wysyłanie paczek.
  • 15
@chybaDapi no ja mam niepopularna opinie na temat pietruszki, ale mi się podobała tamta paczka i nie miałbym wysyłającemu za złe takiej paczki. Była śmieszna i SPERSONALIZOWANA pod opis. A no i nie wyznaje zasady "kontrola największą forma zaufania"

Więc tak, ocena moderatora to dla mnie XD.
Do tego wyłączenia z DIY, a no i coś może jeszcze o

w wykoPACE przygotowujemy upominki jedynie dla uczestników i nie powinno się sugerować dodatkowych
@bqbqPL:

Opis zawiera sugestię, że nie musi być spersonalizowany.

To najważniejsza rzecz w plusie i gold. Jeśli pasuje ci w sumie wszystko w prezencie to idź na lite.

Nie wiem co napisałeś w opisie, ale...

Załóżmy, że:
Lubię książki - nie oznacza przecież, że wszystkie :)
Lubię sci-fi - ale które? Czy książka sci-fi będzie git, a może plakat, gra, może...?

Inaczej brzmi Ostatnio znów pokochałem czytać książki. Lubię gatunki XYZ,
@MajoZZ @faramka nazwy i progi upominkowe sugerują która zabawa jest lepsza a która gorsza plus > lite

@MajoZZ To ocenianie opisów jest dla mnie słabe, zwłaszcza że ja absolutnie nie widzę nic złego w opisie 9, właściwie to pasuje do tej akcji.
Druga rzecz jest coś o zwierzakach w regulaminie/FAQ?

@QUANTUM-DICK nie, zwyczajnie nie chce się w to bawić na takich zasadach
@faramka Zapoznałem się z regulaminem, nie złamałem żadnego punktu. Zwłaszcza że w regulaminie jest że opis musi umożliwiać personalizację, mój taki był.

Tak próbowałem, chciałem zobaczyć jak wygląda ta zabawa i jak zachowuje się moderacja.
Moje zgłoszenie zostało odrzucone, zrezygnowałem z zabawy.
Nie podoba mi się taka forma zabawy, ani taka moderacja ¯_(ツ)_/¯
Teraz wyrażam moje zdanie na temat wykopaki, tyle.

Faktycznie jest ten "opis 9", wcześniej go nie zauważyłem. Głównie z
@bqbqPL: Twoja wola. Takich osób jak Ty jest zawsze trochę. Nie każdemu może przypaść formuła do gustu. Jak widać spora ilość ludzi jest z tego zadowolona. Są dwa wyjścia dostosować się (ja wiem, że piszesz opis, wkładasz serducho i nagle ktoś odrzuca twoje starania i to może dawać negatywne emocje), albo właśnie odpuścić. Polecam to pierwsze, bo gdybym zrobił jak Ty to 4lata temu bym nie wziął udziału. ¯\(ツ)/¯
@MajoZZ ja odpuszczam, bawiłem się wcześniej w wykopaczki a później w redditgifts, to była fajna zabawa. Tutaj, spróbowałem i odpuszczę. Może kiedyś zmienię zdanie, może :)