Wpis z mikrobloga

@naksu kanał YouTube Transformacja umysłu najlepsze odcinki podaje bo niektóre ściganie implantów a niektóre zmyślone zacznij od 60 i 61 139 a potem 82 83 77 10 121 11 136 122 135-43minuta i odpal mapę w google grafika "178 Worlds" i poszukaj obrazka z podpisem libra singiel. com i wejdź tam to strona z duchowością i teoriami spiskowymi. A kanał YouTube Ewaranon Polska zacznij od Utraconą historia płaskiej ziemi 7 i Ewaranon
@naksu szybko bo od czerwca do września następnego roku może się coś wydarzyć nie odwlekaj tego i się nie bój obcych bytów strzelania w pokoju zimna, strachu ktoś to wywołuje. A w astralu nie podpisuj umów z nikim a aniołki to rept albo modliszki..... I pamiętaj gdzie jesteś w życiu po śmierci to możesz wyjść z tego bo masz wolną wolę .
@naksu Słuchaj ja jak byłem mały z opowiadań rodziców mówiłem że zostanę bankierem podpisałem w zaświatach umowę na reinkarnację i wymazanie pamięci i zostanie bankierem i co jestem biednym polaczkiem z biednej rodziny oszukują zrozum to jaszczurki wyglądają jak aniołki bo to zmień no kształt nie są