Wpis z mikrobloga

@naksu kanał YouTube Transformacja umysłu najlepsze odcinki podaje bo niektóre ściganie implantów a niektóre zmyślone zacznij od 60 i 61 139 a potem 82 83 77 10 121 11 136 122 135-43minuta i odpal mapę w google grafika "178 Worlds" i poszukaj obrazka z podpisem libra singiel. com i wejdź tam to strona z duchowością i teoriami spiskowymi. A kanał YouTube Ewaranon Polska zacznij od Utraconą historia płaskiej ziemi 7 i Ewaranon Saturn a potem możesz wszystko oglądnąć a potem Sweet Dreams Ewaranon w teledysku też była rakieta NASA i Fałszywa Inwazja 4 . Corona Virus z łaciny na Polski to choroba Serca czyli dusza........ NASA czy Nasha po hebrajsku kłamstwo. BaldTV klony z channelingów wiemy że 60 procent duszy jest sprzedajnych a moralnych i w tyłku mają duchowość 20 procent jakiś tam kontakt ma ale słaby a 20%ma silną intuicję i duszę... A na wykopie nir odpisuj innym bo to albo ludzie bez duszy albo bioroboty 20procent w Polsce na świecie ich jest 35 procent średnia,można ich odróżnić i udają empatię emocje itd. 1do 1 nie do odróżnienia od ludzi. Kanał Sovereign Source Studios "All men-LadyGaga, DuaLipa"
Kanał K illuminati np. Niewolnictwo dzieci lub Cyfrowy Bon Żywnościowy Artur Lalek Your kreacjonizm Kent Hovind tylko przewijaj biblijni treści... Ai potop byk w 13 lub 14 wieku.

TagenTv świat jest inny. Kanał SoulPower75 a nie bój się tego i tak tp w 95 prawda
I poszukaj papieża Franciszka jak się modli w Watykanie Satana Satana.....
  • Odpowiedz
@naksu szybko bo od czerwca do września następnego roku może się coś wydarzyć nie odwlekaj tego i się nie bój obcych bytów strzelania w pokoju zimna, strachu ktoś to wywołuje. A w astralu nie podpisuj umów z nikim a aniołki to rept albo modliszki..... I pamiętaj gdzie jesteś w życiu po śmierci to możesz wyjść z tego bo masz wolną wolę .
  • Odpowiedz
@naksu Słuchaj ja jak byłem mały z opowiadań rodziców mówiłem że zostanę bankierem podpisałem w zaświatach umowę na reinkarnację i wymazanie pamięci i zostanie bankierem i co jestem biednym polaczkiem z biednej rodziny oszukują zrozum to jaszczurki wyglądają jak aniołki bo to zmień no kształt nie są
  • Odpowiedz