Wpis z mikrobloga

Sprzedałem po roku XSS, kupiłem XSX, a te #!$%@? jeszcze nie wysłały ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i siedzę teraz jak debil i oglądam gameplaye gier na YT jak będą teraz wyglądać gierki na XSX ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na początek lecimy 2x z CP, niedawno zacząłem, zrobiłem podstawę, zostały wątki poboczne i dodatek który wczoraj kupiłem. Hogwarts Legacy nareszcie zacznie wyglądać, ale to pasuje od nowa zrobić bo przestałem grać w lutym jakoś. AC Valhalla rozgrzebana tak do połowy. Wieska 3 można by w końcu przejść bo z 5 podejść miałem do niego xD RDR2 by człowiek przeszedł ponownie bo przeszedłem tylko raz na Xboxie one. Jak żyć, jak żyć? Zimy mi zabraknie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#xbox #xboxseriesx #xboxseries #gry
  • 21
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: ja dzisiaj zamówiłem XSX w Media Expert, ale niechcący kliknął mi się zwykły odbiór w sklepie i chociaż aktywny był ten odbiór za godzinę, to wylosowało mi odbiór na jutro. Poczekałem dwie godzinki, status zamówienia był nadal "czeka na potwierdzenie", to anulowałem, złożyłem drugie zamówienie z odbiorem za godzinę i już po czterech minutach otrzymałem maila, że zamówienie gotowe do odbioru (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 0
@Majku_ zazdroszczę:( no ja miałem tak zrobić w sobotę bo w neonecie brałem, ale że nie było na miejscu w sklepie to anulowalem i wziąłem kurierem bo w ten sam dzień puściłem stara konsole za dobre pieniądze, a dziś wyszła oferta w RTV za 1864 ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale już walić to xD
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: no ja właśnie wolę za gotówkę - płacę i zapominam, minimum formalności ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
I też zostanę przy Media Expercie, ale tę ofertę z Euro wysłałem właśnie bratu, który się wahał i ociągał z zakupem.
"kurde, akurat jestem na mieście. Dobra, jadę do sklepu" ¯\(ツ)/¯
Także dzięki Mirku :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Majku_ ja odwrotnie, polubiłem zakupy na raty, ale tylko jeśli są 0%, dobrze na tym wychodzę po prostu. Rok temu kupiliśmy tv na raty, promocja za otwarcie konta 450 zł więc na dzień dobry bank zwraca nam jakieś 20% raty, XSS to w ogóle był hit bo zapłaciłem za konsole 1100 zł, 400 zł zwroru z banku za otworzenie konta więc to co dostałem zwrotu szko na ratę, finalnie po roku sprzedałem
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: no tak, przy takich combosach to faktycznie brzmi nieźle :)

Teraz w mBank jest jakaś promocja przy założeniu karty kredytowej, muszę się wgryźć w temat i chyba sam skorzystam ( ͜͡ʖ ͡€)
https://www.pepper.pl/promocje/rownowartosc-600-pln-za-zamowienie-karty-kredytowej-world-mastercard-w-mbanku-746361

Ale że XSS sprzedałeś za 630 zł? Ech, ech, ja mam do sprzedania XOX i spodziewałem się, że wezmę za nią trochę więcej. Z drugiej strony pytałem na wykopie jakiś czas temu, ile
  • Odpowiedz
  • 1
@Majku_ roczny XSS za 630, ale chciałem szybko sprzedać + robiłem kombinacje. Wystawiłem za 700, ale cena do nego ze starym padem. Miałem nowego pada od xss, padł lewy drążek to miesiąc temu MS mi wysłał nowego pada xS więc za 630 oddałem konsole z rozklekotanym padem. Teraz to już będzie ogień na XSX i do tego 2 nowy pad w zestawie, dla mnie idealny deal ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: no ja jestem ciekaw przesiadki z XOX na XSX. Już przejście z XO na XOX było fajnym doświadczeniem, gdzie wleciał HDR i 4k, a ładowanie save'ów np. w RDR2 spadło o połowę.
Dobrze wiedzieć, że w razie czego MS wysyła nowe pady. Szkoda, że wcześniej o tym nie pomyślałem, bo pewnego dnia samoistnie pękła mi lekko obudowa w padzie, ale uznałem, że to pierdoła i w niczym nie przeszkadza :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Majku_ przesiadka będzie potężna. Od 2017r mam konsole, pierw x360 prawie nie grałem, potem XO i coś tam grałem, ale jak kupiłem XSS i TV to mi się oczy otworzyły. Aczkolwiek już po miesiącu żałowałem, że nie kupiłem XSX ze względu na grafikę. Teraz dopiero będzie grane :D. Ja w padzie zaczął dryfować kontroler, odesłałem a po tygodniu miałem w domu nowego pada, aż byłem w szoku, że dali nowego, ale czuć
  • Odpowiedz
siedzę jak debil i oglądam gameplaye gier na YT jak będą teraz wyglądać gierki na XSX ( ͡º ͜ʖ͡º)


@zielony_goblin : Dobrze, że przynajmniej jesteś świadom siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Na pw widzę, że sam Cię rok temu przekonałem, żeby nie kupować One tylko nową generację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Majku_ idzie do mnie ten wariat :D
@Beeercik ano racja, że pisaliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º) finalnie kupiłem XSS gdzie już po 2 msc żałowałem zakupu, mogłem od razu brać XSX bo przez rozdziałke i grafikę szybko mi się grać odechcialo, teraz leci do mnie xsx i pora nadrobić zaległości
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: o, to lepiej zapnij pasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj chciałem przenieść całą zawartość starej konsoli na nową - nocy zabrakło. Nie wiem dlaczego, ale wifi pracowało z prędkością 62-64GB na godzinę, więc niewiele i dość długo to trwało.
Ale jak w międzyczasie odpaliłem Skyrima już na nowym sprzęcie, to przeżyłem bardzo miłe zaskoczenie. 4K 60fps wygląda przyjemnie, ale gdy gra włączyła się w kilka sekund,
  • Odpowiedz
  • 1
@henryksword neonet, RTV euro za 2k, obecnie idzie kupić z Niemiec za 1700-1800 zł
@spirit_caller @Majku_ @Beeercik zbieram szczene z podłogi, serio. W końcu dostałem w 100% tego czego oczekiwałem od konsoli, powaga. Hogwards w trybie RT wygląda jak film, bez kitu. To w 30fps na XSS tak nie wyglądało, a różowa ma ponad 200h więc się tyle tego naogladalem, że sam nie przeszedłem bo mam dość. Ale ta gra jest piękna
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: mówiłem? Mówiłem?! (σ ͜ʖσ)

Co prawda odpaliłem Forzę Motorsport 7, to pierwsze wrażenie było lekko "plastikowe", ale RDR2 wygląda dużo lepiej. Niemniej jak na razie największe wrażenie zrobiły na mnie czasy ładowania :D
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: właśnie dzisiaj rano pobierałem update do CP2077 i wywaliłem FM7, a na jej miejsce zacząłem instalację tej nowszej, później sprawdzę jedno i drugie. Jak przypomnę sobie czasy ładowania w RDR2 na starym Xbox One... future is now ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ogólnie na razie i tak ogrywam Divinity: Original Sin 2, tam graficznie szału nie ma, ale przynajmniej szybko się ładuje (σ
  • Odpowiedz
  • 0
@Majku_ CP właśnie #!$%@? mi synapsy, synapsy już nie synapsuja xD miazga. Jeszcze kupiłem kabel HDMI 2.1 bo wcześniej nie miałem, zobaczę jak HP będzie na tym wyglądał. No kosmos totalny, bez kitu. Odpaliłem CP w trybie perf (bo nie gram w gry 30 fps) i jest totalna miazga w porównaniu do tego co było. RDR2 właśnie kupiłem za 30 Ziko ( ͡º ͜ʖ͡º) a ile pamięci
  • Odpowiedz