Wpis z mikrobloga

@Karl_Tofel:
Mój zestaw sprzed paru lat z podaną na tacy kolejnością instalacji modów. Założeniem tej paczki jest zachowanie fundamentów rozgrywki poszerzonej o elementy wprowadzające większy realizm walki i przetrwania. Trzonem tego jest JSawyer mod, reszta to rzeczy wprowadzające niewielkie modyfikacje od kosmetycznych po dodatki jak plecaki, radio, gui, patch community, wycięty content, możliwość zacinania broni czy powolnego biegania do tyłu. Na tym zestawie ukończyłem grę i absolutnie się on sprawdził. Długo
drgorasul - @KarlTofel: 
Mój zestaw sprzed paru lat z podaną na tacy kolejnością inst...

źródło: v1TVg1P

Pobierz
  • 0
@dr_gorasul z powyższych też mam Realistic Lightning, tyle, że korzystam z MO2. Dzięki Miras, pewnie dogram jeszcze Uncut Westeland. Z Project Nevada korzystałem przy poprzednim podejściu, całkiem ok, tyle że już stary, może się gryźć z nowszymi. No i PN jest bardziej strzelankowy, pełno tam opcji z których nie korzystałem. Wolę przetestować JSawyer, o którym czytałem wiele dobrego.
@Karl_Tofel: Jedyne co, to z JSawyer może dokuczać obniżony udźwig i konieczność zabierania żywności i amunicji która też waży i nawet z plecakami możesz być objuczony dlatego nie warto nie zbierać wszystkiego po drodze, nawet pancerzy i broni z nagród. Przez z pół gry zbierałem wszystko i znosiłem do dziupli i to cholerne mikro zarządzanie. Potem się wkurzyłem i zostawiłem sobie kilka sztuk broni i z tym przeszedłem całość na lekko.