Wpis z mikrobloga

Trwa na mnie zmasowany atak


@bombastick:
Koniasz łapie już pomału wajb Maxa Kolonko.

Ta czasoprzestrzeń się po prostu ugięła tak bardzo, że w pewnym momencie ona, przełączyła się (nawet tutaj pękła mi) na druga stronę w punkcie o nazwie Nemezis. Dokonała przerzucenia się sił negatywnych na pozytywne. I dochodzi do ataku teraz na mnie. Ta to działa.
JPRW - >Trwa na mnie zmasowany atak

@bombastick:
Koniasz łapie już pomału wajb Maxa ...
Koniasz łapie już pomału wajb Maxa Kolonko.


@JPRW: Yhym wiadomo. Nikt mnie masowo nie zgłasza i dlatego ostatnim razem w ciągu 5 minut spadły 4 moje komentarze w tym tak obraźliwe jak minka, która była odpowiedzią na komentarz innej osoby xD. Oczywiście dostałem bana i mnie wpisaliście na listę onuc.Bo doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że każdy komentarz, który dostanie odpowiednio dużo zgłoszeń, jest usuwany a konto, z którego pochodził
Ja cię zgłaszam, a co?


@JPRW: To wiem. Zauważyłem, jak wczoraj ci psycha siadła. Spodziewałem się przez to wielu zgłoszeń gdy przegrałeś bitwę na argumenty.
@Szinako: Napisałeś jawne kłamstwo, a potem je powtórzyłeś. Jedynym argumentem dla ciebie powinien być ban, bo miejsce załganych propagandystów i prymitywnych manipulatorów jest na śmietniku. I im szybciej tam trafisz, tym lepiej.
Nikt mnie masowo nie zgłasza i dlatego ostatnim razem w ciągu 5 minut spadły 4 moje komentarze w tym tak obraźliwe jak minka, która była odpowiedzią na komentarz innej osoby xD. Oczywiście dostałem bana i mnie wpisaliście na listę onuc.


@Szinako: A może spróbuj mniej spamować wypierdami oralno-pisemnymi to będzie mniej banów?
A może spróbuj mniej spamować wypierdami oralno-pisemnymi to będzie mniej banów?


@Filipterka25: Albo w tym przypadku mniej minek dodawać, bo za to dostałem bana na kilkanaście minut do czasu odwołania.