Wpis z mikrobloga

Tak jak jestem za w miarę liberalizacją #aborcja, to totalnych feministek ze #strajkkobiet nie da się czytać ani słuchać. To jak zieją nienawiścią i to jakie wulgarne i pretensjonalne są o to, że całkowicie bezpłatnej aborcji nie dostaną a zaledwie może kompromis obrzydza mnie jako wyborcy nowej koalicji rządowej. Za PiS-u miałyby jeszcze gorzej a jakieś tam stopniowe polepszenie w miarę ich praw, czy nawet możliwość wypowiedzenia się społeczeństwu na ten temat im też nie pasuje, chcą wszystko od razu z marszu, bo tak. Nawet KO-TD-Lewica nie rządzi jeszcze, zresztą Adrian bardzo by przeszkadzał w liberalizacji, więc czego one oczekują? Nie siedzą w polityce i nie wiedzą, że liberalizacja aborcji to nie będzie takie hop siup? I tak muszą się zesrać na #trzeciadroga bo są trochę bardziej konserwatywni niż reszta koalicji. Wstyd

#polityka #bekazlewactwa
BKZGlamrap - Tak jak jestem za w miarę liberalizacją #aborcja, to totalnych feministe...
  • 12
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: Kobiety mają konkretny postulat. I okazuje się że NIC z tego postulatu nie zostanie zrealizowane.

NIC. bo dwóch panów z trzeciej drogi księdza dobrodzieja się boi.

Ale kobiety mają się cieszyć.
  • Odpowiedz
  • 1
@wstanczyk: oczywiście że nie ale można o tym dyskutować bardziej merytorycznie a nie z agresją, plus nowy rząd bardziej byłby skłonny odpowiedzieć na ich głos, zwłaszcza jakby znowu protesty by były, to TD mogłoby się ugiąć.
  • Odpowiedz
oczywiście że nie ale można o tym dyskutować bardziej merytorycznie a nie z agresją,


@BKZGlamrap: Ja tam widzę raczej agresję z twojej strony, że ktoś się upomina o swoje prawa. Pomyśl, jak to wygląda w ogóle, gdy ty siedzisz z boku i narzekasz, że ci się nie podoba, jak inni o swoje prawa walczą, bo za mocno się upominają xd

Albo jak to do ciebie nie trafia, to spróbuj w drugą
  • Odpowiedz
to totalnych feministek ze #strajkkobiet nie da się czytać ani słuchać. To jak zieją nienawiścią i to jakie wulgarne i pretensjonalne są o to, że całkowicie bezpłatnej aborcji nie dostaną a zaledwie może kompromis obrzydza mnie jako wyborcy nowej koalicji rządowej.


@BKZGlamrap: To wygląda na to, że sobie te feministki po prostu wymyśliłeś.

Stan faktyczny jest taki, że kobiety właściwie sprawiły, że mamy tę nową koalicję w Sejmie - a nowy
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: Bo Lewica a w zasadzie emeryci i aktywiści nie ma świadomości politycznej i potrafił jedynie zachowywać się jak terrorysta państwo ma płacić na skrobanka Brajanka a jak nie to poprzemy PiS i 1000+ chorzy ludzie i Tusk ma problem bo nie może wkurzać antyelektoratu a zawsze miał kosę z pisiorami i lewakami czyli chamami bez szkoły i obycia. Mnie jeszcze wkurza że obie te grupy nie chcą wolnych niedziel, inwestycji,
  • Odpowiedz
Za PiS-u miałyby jeszcze gorzej a jakieś tam stopniowe polepszenie w miarę ich praw, czy nawet możliwość wypowiedzenia się społeczeństwu na ten temat im też nie pasuje, chcą wszystko od razu z marszu, bo tak.


@BKZGlamrap: Społeczeństwo wypowiedziało się podczas Strajków Kobiet, partie koalicyjne szły na sztandarach z aborcją legalną albo przemilczały ten temat, a dopiero po uformowaniu rządu jakieś próchna z PSL zaczynają mieć problemy.

Faktycznie, jest to wina krwiożerczych
  • Odpowiedz
  • 0
@wstanczyk: okej, rozumiem Twój tok myślenia, ja starałem się być po prostu obiektywny, plus nie cierpię skrajności po obu stronach polityki, choć prawicy bardziej nie cierpię (dlatego najbardziej jadę po PiS-ie i (konfede)ruskich razem z Wami)

@johny-kalesonny dla pewności sprawdziłem dane i to zmienia postać rzeczy, dzięki za sugestię.

@NonOmnisMoriar ja tylko powiedziałem o treści np. ich postów, #!$%@? rozumiem i w sumie teraz po odpowiedziach mogę poprzeć bardziej, ich wina
  • Odpowiedz
to moim zdaniem rzeczywiście mogą wybuchnąć manifestacje, protesty, itd


@BKZGlamrap: Prostest wymaga wsparcia partii/NGO/instytucji

Ponieważ te które protestował w sprawach kobiet były dość blisko i lewicy i KO. Więc był wspólny interes. walka z PIS.

Tutaj byłaby walka ze "swoim" rządem. Wiec takie ruchy były by tonowane, wyciszane. No przecież pis ani konfederacja nie wesprą...
  • Odpowiedz