Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Zielony34 @sberatel @kureci_paratko hmm, zostawiłem wyłączoną na całą noc. Lódu torche było w zamrażalniku to go wywaliłem. Jakiś czas temu odpaliłem i zamrażalnik normalnie zamroził, a chłodziarka na ten moment 5,9C i spada. Może jednak jest jakaś szansa
via Android
  • 0
@Zielony34 i to co chodziło nie do końca było tak głośne jak teraz. Teraz dużo głośniej słychać lodówkę, że pracuje. Wtedy też coś było, ale dużo ciszej. I jak odpaliłem ja dziś po rozmrożeniu to też słychać było dźwięki przelewania się wody itd. Ale to nie była żadna woda ściekają co zbiornika bo sprawdzałem stan. Oby to się naprawiło na chwilę dłużej...
@Shiede

@Zielony34 @sberatel @kureci_paratko hmm, zostawiłem wyłączoną na całą noc. Lódu torche było w zamrażalniku to go wywaliłem. Jakiś czas temu odpaliłem i zamrażalnik normalnie zamroził, a chłodziarka na ten moment 5,9C i spada. Może jednak jest jakaś szansa


Kiedyś Mirek opisywał ten problem. Jest to o ile dobrze pamiętam problem z odpływem/odciekaniem wody z części lodówki. Problem masz rozwiązany na jakiś czas. Serio zacznij odkładać trochę i zacznij się rozglądać za
@Shiede

@kureci_paratko No jest tyłu głowy jest, że może paść w każdej chwili. Lepiej później niż szybciej( ͡° ʖ̯ ͡°)


No ja miałem to samo. Wyłączenie i rozmrożenie pomogło. Jednak po samej pracy sprężarki i tych dźwiękach lodówki jest słychać, że to ostatnie ostrzeżenie przed wymianą. Spokojnie jeszcze podziała z rok, więc nie zawracaj sobie nią głowy. Jednak odkładaj pomału na nową ;)