Wpis z mikrobloga

Witam. Mam takie pytanie: czy Wam również Youtube już nie zapisuje historii oglądania? Korzystam z YT na co dzień jako niezalogowany użytkownik i wczoraj odkryłem, że cała moja historia oglądania, a wraz z nią proponowane filmy od konkretnych autorów i muzyka od konkretnych wykonawców w całości poznikała. Wczoraj podjąłem próbę ponownego "wytresowania" algorytmu, ale po włączeniu komputera historia się powtórzyła - nic z wczoraj się nie zapisało! Od razu informuję, że nic nie klikałem w ustawianiach, więc to nie możliwe, żeby to było z mojej winy. Czy istnieje sposób, by to się więcej nie powtórzyło bez konieczności zbędnego logowania się i czy to może mieć jakiś związek z korzystaniem z uBlock Origin?
#youtube #kiciochpyta
CulturalEnrichmentIsNotNice - Witam. Mam takie pytanie: czy Wam również Youtube już n...

źródło: new-youtube-logo-840x402

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice nie. Mi normalnie działa. Bardziej wkurzające jest automatyczne przegrywanie obejrzanych już filmów. I tak w kółko. Obejrzałem coś wczoraj no tak napewno dzisiaj to obejrzę znowu :/ już trochę to poprawili, ale ciągle to wkurza i proponuje obejrzane widea zamiast czegoś nowego.
  • Odpowiedz