Wpis z mikrobloga

Wziąłem internet w Orange na umowę , bo dobrze chodził na kartę w moim smartfonie. Robiłem speedtest karty SIM na umowę - 1,5mbit/2mbit. Robiłem też speedtest karty SIM na kartę około 17-18mbit. W routerze zasięg 5/5 LTE+ . Czy to możliwe że #orange celowo ogranicza prędkość internetu ludziom którzy złapali się w pułapkę umowy internet na 24 miesiące? #orange
  • 6
@wash-and-go w umowie pewnie masz napisane prędkość do i tutaj do ilus tam mbps. Myślę że całkiem realne jest to że robią lejek. Ewentualnie ta karta może Ci się łączyć z innym btsem przynajmniej tak się tłumaczyli ludzie z innej sieci. Generalnie jak masz możliwość to rozwiąż ta umowę masz na to chyba 2 tygodnie od podpisania bo będziesz się tylko #!$%@?ł
@wash-and-go myślisz, że serio mają złośliwego trola który siedzi pod schodami w siedzibie Orange i przycina prędkości ? Zrób mały teścik - kartę SIM prepaid wrzuć do telefonu i zrób pomiar a później wrzuć ten internet i to samo - oczywiście zrób to w tym samym czasie i na każdej simce po kilka pomiarów - jeśli odczyty będą się diametralnie różnic na różnych kartach SIM w tym samym urządzeniu i w tym