Wpis z mikrobloga

@Kameleon021: Tak, ale jestem niemalże pewien, że w regulaminie zgodziles się, że XTB nie odpowiada za #!$%@? stoplossy / magin calle w czasie padniecia serwerów. Jeśli nie, to oczywiście możesz wygrywac w sądzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy wie, że XTB to gówno, a potem wieczne "oszukujo" gdy usługa działa jak broker pod hazard dla ulicy xD Polecam u porządnej instytucji otworzyc konto na przyszłość
@NiszczycielKredyciarzy: "3.13. Ponosimy odpowiedzialność wyłącznie za szkody, które wynikną z naruszenia przez nas obowiązujących przepisów
prawa, postanowień Umowy lub Warunków Ogólnych oraz działania w złej wierze lub braku należytej staranności przy
świadczeniu usług maklerskich." Awaria wg mnie podchodzi pod "brak należytej staranności..." ponieważ inne platformy działały w tym czasie bez problemów.
@wersalski_kasztaniQ xd to chyba nie grałeś na bossafx skoro piszesz ze atrakcyjniejsza. w xtb, choć przed kupieniem pozycji, wiesz ile zapłacisz za swap w kwocie za pozycje, w bossafx samemu musisz sobie policzyć z punktów swap, a ich kalkulator nie ogarnia niektórych instrumentów. akurat bossafx słaby dałeś przykład dobrego brokera cfd, bo wg mnie jest to jeden ze słabszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)