Wpis z mikrobloga

@mateos11: Tak jak wyżej. Każdy mak może mieć inne ceny. A ceny w dostawie też są wyższe i też każdy pośrednik ma swój procent doliczony.
Podwójny drwal nie występuje w menu. Można go zrobić przez personalizację. Nie każdy pośrednik (jak nie wszyscy) nie mają opcji personalizacji w dostawie, po prostu żeby uniknąć jakiś wpadek. Więc spora szansa, że nie zamówisz takiego drwala.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vadzior: tak już wiem, zapomniałem że mam apke mcdonalds xDDD 24.90 za podstawowego i 25.90 za żurawinowego, z chrzanem.
Nom musze sobie policzyc czy najtaniej wyjdzie mi wolt, ubereats, glovo czy pyszne.
Ej a rok temu tez nie było podwójnego w menu? Bo wydaje mi sie ze byl a teraz w tych pyszne, wolt itp. nie mają ani kotleta za 5zł nie da sie dodać. No nic, po podwójnego przejadę się
  • Odpowiedz
@mateos11: W sezonie 2022 podwojny wystepowal jako oddzielna odmiana. Byl to podwojny drwal klasyczny.
W obecnym sezonie 2023 kazdy Burger Drwala moze byc jako Single albo Double (kliknij w apce Maczka 'personalizuj').
Dzieki temu nie tylko klasyczny moze byc Double, bo teraz mozesz miec Double na Ostro, Double z zurawina, Double z krzanem albo Double z kurakiem.
  • Odpowiedz