Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem, czy do końca rozumiem pewne kwestie, ale yyy Rzęsiara jest psychologiem z wykształcenia i pracuje w zawodzie? Nie wiem, czy w takim razie gratulować jej odwagi, czy głupoty, że zgłosiła się do tego programu. Ja #!$%@?ę, babka całej Polsce pokazuje, że jako potencjalna terapeutka nie potrafi sama zbudować relacji z mężczyzną i szuka okazji zgłaszając się do programu. Jaką ona ma teraz wiarygodność zawodową wychodząc na lekkiego toksyka, która nie umie sama ogarnąć swojego życia prywatnego, a ma pomagać innym ludziom? Trochę wybiórczo oglądałem odcinki i tylko w zasadzie chciałem skomentować wątek tej pary. Uważam, że Aptekarz bardzo szybko wyczuł, że nie chce tej kobiety za żonę, ona szybko wyczuła, że jest dla niego nieatrakcyjna i narodził się kwas z jej strony. To niestety nie była randka z Tindera w stylu "elo, nara po godzinie w restauracji" jak coś ci nie siadło i więcej się nie zobaczymy, tylko wizja męczenia się pod wspólnym dachem i udawania, że coś wspólnie zbudujemy kiedy jedna ze stron marzy o tym, żeby to już się zakończyło. Aptekarz możliwe, że prywatnie też jest takim wystraszonym chłopcem nie wiedzącym czego chce od życia, od potencjalnej partnerki, ale sam się zastanawiam, czy w polskiej edycji umiałbym zręcznie wybrnąć z sytuacji w której po kilki dniach widzę, że to nie to, a muszę zobligowany jakimiś kontraktami z TVN jechać do żony i próbować "poznać się i naprawić relację". Też pewnie wyszedłbym na durnia, bo chętnie powiedziałbym po 3 dniach "wiesz co? Uczciwie ci powiem, nie podobasz mi się wizualnie, również czuję, że mamy odmienne charaktery i nic z tego nie będzie", a tu program zmusza cię żeby jąkać się do kamery, tłumaczyć przed jakimś psychologami, kiedy masz ochotę krótko i zwięźle powiedzieć w drugim odcinku - "Nie chcę już w tym uczestniczyć i wracam do domu". Takie tam przemyślenia z dupy ;)

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 20
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: są siebie warci. Nie dość, że z takim zawodem Rzęsiara postanowiła wystawić się do szerokiej oceny to jakiś Mirek powiedział, że rzuciła swojego chłopaka przez telefon by pójść do tego programu.
Za to jakaś Mirabela pisała, że Aptekarz był na grupkach ostrzegawczych dziewczyn przed ruchaczami.
  • Odpowiedz
@thisismaddnes Ja się dziwię, że rzęsiara w ogóle jest psychologiem. Nigdy bym nie poszła do takiej psycholożki, a już na pewno bym nie posłała bym dziecko do takiego psychologa. Ona do tego jeszcze w szkole pracuje i zajmuje się dziećmi z zaburzeniami. Ciekawe co sobie myślą osoby, które ją znają np z pracy i rodzice dzieci, z tej szkoły
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: ja się zastanawiam jak wysokie są naprawdę te kary umowne za przerwanie eksperymentu, czy warto za te pieniądze cierpieć przez miesiąc z niedobraną osobą przed kamerami (czyli masą widzów). Mój niebieski stwierdził na przykład, że gdyby się jakimś cudem znalazł w takiej sytuacji, to zapłaciłby tyle, ile trzeba, aby się wyzwolić xD No ale pewnie zupełnie inaczej wygląda to w przypadku gołodupców i ludzi na dorobku liczących każdy grosz, co
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: Nie ogladam tego gowna, nie chce nikogo bronic, ale skad pomysl, ze psycholog ma byc nadczlowiekiem bez problemow? xD A udzial w takim programie jest kiepska reklama dla kogokolwiek
  • Odpowiedz
@T0pi5: Ja rozumiem Twój punkt widzenia i nie wymagam, żeby Rzęsiara była nadczłowiekiem, ale mimo wszystko to tak jakby był program o stomatologach, gdzie któryś nie potrafi sobie poradzić z usunięciem ósemki.. poszedłbyś do takiego lekarza? I powiedziałbyś trzeba dać mu szansę, może mi akurat wyrwie i się uda?
  • Odpowiedz