Wpis z mikrobloga

o kurna przypomniała mi się jak na początku studiów mieliśmy ćwiczenia z jakąś małolatą świeżo po magisterce z 25 lat miała i na koniec pierwszych zajęć się spytała "co wam się dziś na ćwiczeniach podobało" i 3/4 typów nie ważne czy mieli po 20 czy 50 lat(tak tacy też są na zaocznych) waliło tekstami typu "pani prowadząca mi się podobała" XD a ona jeszcze "hihi dziękuję".
Aż wysiedzieć nie mogłem tylko nie wiedziałem czy ze śmiechu czy z żenady.
#przegryw
  • 8
@ZacharJasz92: @Nieznajomy_U_Bram chyba wiem o co chodzi. Poprostu wiekszosc facetów ma nawyk bajery tylko to sie liczy przy kontakcie z nimi bo o czym gadać ? Wiadomo one podobają się nam z wyglądu i tu nawet nie chodzi o komplement tylko pewne motywy zachowan względem samic. Tu nie ma żadnej logiki i rozsądku to schodzi na plan dalszy. Rozmowa z nimi polega na emocjach i tak właśnie jest
@Scarface83: Z tym że jeśli robisz to w dużej grupie osób, jeszcze w dodatku w środowisku takim jak praca czy szkoła to robisz z siebie pajaca. Pompowanie ego femoidowi działa tylko w sytuacjach 1v1, bo wtedy femoid widzi że jesteś zimnym #!$%@? który potrafi wyczekać odpowiedni moment i nie wdaje się w zbędną paplaninę w środowisku które nie służy do tego celu. Ale od femoidów generalnie lepiej w ogóle z daleka
@Scarface83: To wszystko urąga człowieczeństu :P, co to za świat? A może człowieczeństwo urąga Duchowi? To też widać jak chuopy się zmieniają jak np jest pięciu chuopa w wchodzi atrakcyjna babka, to co się z nimi robi, nie do poznania są. No nie będe mówił że ja jestem super itd bo nie, ale nigdy nie lubiłem udawać, nie zmieniałem stylu wypowiedzi i zachowania pod wpływem loszki jakiejś.
@marek-miko: Myślę że IQ nie jest tu decydującym kryterium, bo są sprytni zaradni goście a przejście loszki ładnej obok sprawia że kompletnie im odbija aż żenująco się robi. To jest jedna z zagadek czym jest właściwie Mądrość, skoro zaradny obrotny przystojny chuop, który wie jak robić pieniądz i ma sprawne ręce - czyli pewnie ma wysokie IQ według przyjętych standardów, jednak pod wpływem Femoida umysł jego zostaje poważnie zaburzony . Z