Wpis z mikrobloga

Patrząc jak ukraińcy traktują polskich przewoźników, grożą śmiercią, wyzywają, można domyślać się jak wyglądałaby współpraca z ukrainą w UE. Na wschód od Lublina Azja się zaczyna, dlatego polską racją stanu jest ukraina poza EU.
#ukraina
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yurakamisa: jak nie ma ich za dużo w jakimś państwie to niech sobie będą ale jak już przekraczają milion w jakimś państwie czy jest ich duży % to jasne że tak. Za dużo ludzi innych narodowości w jakiś państwach zawsze wkurza.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: denerwuje mnie że we Wrocławiu jak idę na miasto w weekend pić to 80% ludzi tam to Ukraińcy, przejęli miasto. Za dużo ich i tyle. Sam się lecz. W innych państwach inne nacje, rasy czy islam wkurzają gospodarzy ale niech oni się o to martwią.
  • Odpowiedz
@DalaCiLama: ukraińcy w ogóle zachowują się jak taki mały zawistny prymityw. Mam wrażenie że większość z nich się próbuje wywyższać i łechtać swoje ego. Coś jak ci ruscy z komentarzy o Polsce, którzy nie mogą znieść tego jak Polacy mają dobrze i czysto (a przecież nie zasługują) xD
  • Odpowiedz
Na wschód od Lublina Azja się zaczyna


@DalaCiLama: Na Górnym Śląsku było kiedyś identyczne przysłowie, ale zamiast Lublina była bodajże Brynica i mogę się założyć, że to samo mówiono o wschodnich peryferiach cesarstwa. Także nie ma się co śmiać, każdy kiedyś mieszkał w Azji.
  • Odpowiedz