Wpis z mikrobloga

Zastanawiam sie nad kupnem ps vr2.
Zalezy mi na tym, aby byly gry w które mozna pograc ze znajomymi, rodzina ale rownież dzieciaki miały w co pograc.
Lata temu bylo to dostepne na #xbox 360 z kamerka. Duzo gier zrecznosciowych w ktore mogl pograc kazdy.
Szukam informacji o grach na Vr2 i tego mi brakuje.
Zle szukam czy moze jest cos takiego dostepne. Chodzi o gry w które zagra zarówno 5 latek i 50 latek.
#psvr2
  • 10
@dominik-grochulski: przed kupnem wypożycz sobie na testy, może się okazać ze będzie to dla ciebie nieużywalne z racji choroby lokomocyjnej. Ja kupiłem Q2 na premierę i w zasadzie leży nieużywany, nie mam problemu z błędnikiem, nigdy tez nie miałem choroby lokomocyjnej - a na VR pojawia się i to dość mocno, wiem ze można się przyzwyczaić, łagodzić to jedząc np. imbir albo aviomarin, no ale nie tędy droga wg. mnie.
@malamute ja miałem takie symptomy tylko pierwsze dwa tygodnie. Mózg nie wiedział co się dzieje, ból brzucha, nudności. Po czasie już nic z tego nie zostało.
Wystarczy przerwać gdy ciało mówi dość i dać sobie czasu
Zle szukam czy moze jest cos takiego dostepne. Chodzi o gry w które zagra zarówno 5 latek i 50 latek.


@dominik-grochulski: W obecnej generacji jedyną taką alternatywą jest Nintendo Switch tyle, że to już stara konsola - przy czym tu Nintendo szykuje już nową konsolę według plot, ale Switch jest trzecią najpopularniejszą konsolą w historii, więc wsparcie wsteczne raczej będzie.

Gry takie jak 1-2-Switch, Just Dance z joy-conami, całe Nintendo Labo,