Wpis z mikrobloga

#wykop #moderacja #administracja

Dlaczego nie można usuwać komentarzy, które źle się dodały? Powstał jakiś błąd i nie można go usunąć. To trochę #!$%@?, po napisałem nie to co chciałem napisać albo coś się nie skopiowało jak trzeba i wyświetliło inną treść niż tę, którą ja chciałem napisać. Bez sensu to jest strasznie.
Czasami kropka albo przecinek zmienia sens wypowiedzi, a tu zabrakło 3 liter, w dodatku mam ograniczony czas na zmianę komentarza, a nie zawsze jestem w stanie to zrobić. Rozumiem, że trollowano w ten sposób, ale to jest nie w porządku, że nie można poprawić czegoś czego się nie zauważyło. To nigdy nie są wersje finalne, ja nigdy nie przygotowuję tych treści wystarczająco długo aby móc je dodawać jak jest, dlatego muszę mieć możliwość poprawienia lub usunięcia komentarza. Wasze zasady psują mi image.

Mogę usunąć wpis, ale nie mogę usunąć komentarza, który prawdopodobnie został już nawet prawdopodobnie wymoderowany.

Bez sensu jest takie prowadzenie dyskusji, a tym bardziej wrzucanie jakichś treści, które nie zawsze mogą być odpowiednio dobre.
  • Odpowiedz