Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam, kupiłem telefon w sklepie internetowym Sferis i niestety pudełko było otwierane, plomba na pudełku była przecięta i zaklejona drugą, w środku lekko przygięta forma tekturowa w jednym miejscu. Sam telefon nie nosi śladów użycia. W ofercie nie było informacji, że telefon jest ze zwrotu, powinienem zwrócić taki telefon czy może próbować wynegocjować zniżkę już po zakupie? #sferis #smartfony #telefony



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam, kupiłem telefon w sklepie internetowym...

źródło: IMG-20231108-133614815

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zwracaj lepiej i żądaj fabrycznie nowego od razu bo jak zaczniesz kombinować to jeszcze kota ogonem odwrócą i będą ci wmawiać, że sam to zalepiłeś i teraz chcesz wycebulić od nich rabat
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @hipeklego
Irytuje mnie to z perspektywy bezpieczeństwa, na telefonie trzymam mnóstwo danych, a pomiędzy fabryką, a mną ktoś miał ten telefon w ręce. Robiłem dodatkowy factory reset, mogę wgrać rom od zera ale chyba nie o to w tym chodzi.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jesli folie niepozrywane, brak bombelkow itd, olalbym sprawe, chyba ze masz paranoje i rzeczywiscie boisz sie byc podsluchiwanym to zwracaj
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nawet nie wiesz w jakich okolicznościach i po co opakowanie zostało otwarte ale przyjąłeś, że to telefon używany... Nawiasem mówiąc, nawet w salonach Orange czy innych T-mobile też zdarzają się sytuacje, że pudełko bylo otwierane i powtórnie zaplombowane
  • Odpowiedz
@mirko_anonim masz prawo do zwrotu bez podania przyczyny i weźmiesz sobie telefon z innego sklepu. Jedyne co stracisz to czas i potencjalnie koszty wysyłki (bo to leży w gestii sprzedawcy)
  • Odpowiedz