Wpis z mikrobloga

Prowadzenie posiedzenia przez Hołownię - mega plus. Chłop kupił mnie, jak paczką żelków. Pewny siebie, kulturalny, spokojny, profesor totalny


@Vamyss: śmieszkowałem i szkalowałem, że mydłek, nijaki bezpłciowy i bez charyzmy. plułem prawie na niego, nie oczekując po nim niczego.
od wczoraj patrzę trochę inaczej.
co wcale nie znaczy że kiedyś nie pokaże gorszej strony.
ale na razie zdaje egzamin celująco. aż miło popatrzeć.
@Vamyss dlaczego żart? Wykształcenie mają, nie są jakieś kompletnie oderwane od rzeczywistości akurat w kwestii sądownictwa.
Przedstwaiciel sejmu w KRS nie musi mieć 30 lat doświadczenia w sądzie. To są tylko 4 osoby z 25, kiedyś pis sobie wybierał 15/25, to był właśnie problem ¯_(ツ)_/¯
jest taki polityk który jak już po którejś próbie załapał się na stanowisko to dostał pseudonim "myszka agresorka"


@stan-tookie-1: ale to że pisowiec nazwie kogoś agresorką nie znaczy, że ta osoba jest osobą agresywną
@stan-tookie-1: cytat z tego artykułu

'Nawet na prawicowych portalach widać jaką wściekłość prawicy budzi "myszka-agresorka". Skąd się wzięło to złośliwie-deprecjonujące przezwisk?"
@Kuklak przezwisko dokładnie nie wiem kto jej nadal, ale w wywiadach babeczka zapamiętałem właśnie jako agresywna. Krzyczenie na ludzi, agresywna gestykulacja to ja w pracy nie mógłbym z kimś takich siedzieć, bo nie lubię ludzi skupiających się na swojej agresji