Wpis z mikrobloga

@jozinzbazin_bozy a zamawiałeś kiedyś jakiś sprzęt ze Stanów? Ja osobiście miałbym obawy, że w razie gdyby coś było nie tak, czy nie było by komplikacji z ogarnianiem reklamacji itp. A z ciekawości - czemu akurat zależy ci na Slimie? Nie zniechęcam - jak się jarasz, go for it - tylko pytam co jest dla ciebie istotne jeżeli chodzi o Slima? Bo ja przykładowo mam w pompce czy obudowa jest Slim czy Fat
@Mirkoncjusz ja wiem że wydajnosxiowo to to samo 6nm Procek i tu i tu sprzęt nie jest nawet w 1% lepszy ale tak po prostu spodobał mi się ten design i tak se myślę czemu nie ale z 2 strony cło i droga przesyłka a wkur*iony jestem bo nie mogę na fajną ofertę trafić, wczoraj w nocy wrzucili że będzie na #pepper okazja na PS5 2 pady i FC2024 za 2300 ktoś
@Mirkoncjusz śpieszyć totalnie nie spieszy ale jak nie kupię teraz za fajną cenę to potem chu wie czy będzie jakaś taka fajna promka, teoretycznie mam PC i to bardzo mocnego bo i5 13600KF i RTX 3090 ale zdecydowanie lepiej gra mi się na konsoli nie wiem czemu i tu nie chodzi o pada bo do PC sam mam podpiętego pada od PS5 zmodowanego nie wiem po prostu sam taki feeling