Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Mirki i Mirabeleczki, nadszedł moment kiedy wypadałoby wam WSZYSTKIM podziękować za wspólnie spędzony czas przy tym ekhm sezonie. Ostatnio siedziałam tu cicho, zmęczona już tym parszywym ryjem Szczocha i jego giermków, ale czytałam i śmiałam się z memów czasami nawet mocno. () więc dziękuję, że mogłam wyładować tu frustrację odcinkową. Dobra duszo @Rosalinea za wszystkie odcinki specjalne i materiały, których z lenistwa bym nawet nie szukała chwała ci dozgonna i do zobaczenia na MAFS. @Kakarot_Z mistrzu memów, gdyby nie Twoja robota chyba roztrzaskała bym telewizor. XD
No, jakby do zobaczenia gdzieś tam w następnym sezonie, bynajmniej uważam, że mamy ten wspólny vibe, może kiedyś skoczymy gdzieś tam na spacer po lesie po jakąś renetę.

Pozdrawiam wszystkich, a Srocha *ebać prądem. (ʘʘ)
  • 2
@Adriabba: na MAFS, to jutro się widzimy¯\(ツ)/¯ wieczorem spotkanie przy drinku na zakończenie sezonu mamy na tagu umówione ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ja Tobie też dziękuję za rozbrajające gęstą atmosferę wisy i podsycanie benzyną ognia….. a benzyna droga była i czasami trudno dostępna ()
Dzięki!!!