Wpis z mikrobloga

@Normie_Lurker: Ale w tym było trochę racji. PiS, PO czy inne partie robiły sondaże krótko przed wyborami (chodzi o badania autentyczne a nie sieczkę pokazywaną w TVP) i wychodziło im że wygrywaja, PO przegrywa, a 3D nie dostaje się do Sejmu. Mniej wiecej takie same wyniki badań miało PO. Problem polegał na tym, że sondaże robiono na frekwencję niższa o około 15% Dlatego Pisy są w takim szoku do dziś .
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: typ sam z siebie chwali się, że jest magistrem politologii xD gdyby mnie jakaś randomowa dupeczka zapytała jakie mam wykształcenie, to wstyd by mi było się przyznać do skończenia takich studiów xD
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: przez jakiś czas aktywnie śledziłem X jako źródło świeżych informacji. Odkryłem schemat działania naszego samozwańczego eksperta, repostuje wszystko co mu wpadnie w ręce a w momencie kiedy okazuje się, że to totalny fake zwyczajnie kasuje post. Widziałem nawet jak wrzucał screen z jakiejś gry jako dowód na użycie przez Izrael bronią którą oficjalnie nie dysponuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elukubracja_depresji w sumie to nie bo z jego wypowiedzi wynika to że PiS wygra i będą dalej rządzić tylko nie wiadomo czy będą musieli wchodzić w koalicję czy podkupic posłów w więc dawał pisowi 220 mandatów około a jak wiadomo nie mają tyle i rządzić nie będą więc no #!$%@? glupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz