Wpis z mikrobloga

#pokazkota Pić, jeść srać jak tamagochi xD. Ciągle się zastanawiam właśnie nad zatrzymaniem go, zawsze chciałem mieć rasowego kota, no i mam. Znalezionego w lesie, ale mam. Socjalizacja idzie chyba dobrze, nie niszczy niczego. Nie sika po meblach cyz podłogach, chociaż jak przez pierwszy tydzien był, to zlał się 2 razy mi na łóżko, ale raz przez sen. Nie ssie kocyków czy drugiego kota, ale mnie dużo liże (widocznie robie za mame) Szybko się uczy, między tym co jest teraz a jak przyszedł, to ogromna różnica. Chyba obecność drugiego kota mu pomogła w wszystkim, Bero dużo więcej go mył, jak mały nie ogarniał higieny, a teraz już co raz mniej. Raz mam chęć go oddać, a z drugiej strony boję się że mój drugi kot może jakiejś depresji dostać. Jedyny problem jaki z nim mam, to dość sporo gryzie, jak do mojego kota w taki sposób cwaniakuje, to Bero z nim króciutko i zara młody płacze xD
Lujdziarski - #pokazkota Pić, jeść srać jak tamagochi xD. Ciągle się zastanawiam właś...

źródło: IMG_1662

Pobierz
  • 7
@Lujdziarski dlatego też razem będzie im raźniej :) Wiem po swoich kotach. Jak pojawił się drugi to ten pierwszy odżył i wydaje się być o wiele szczęśliwszy.