Wpis z mikrobloga

Jakby się zastanowić, cancel boxdela nie dość, że jest nielogiczny, to nieopłacalny dla internetu. W tej przestrzeni poruszają się takie #!$%@? elementy jak roksysyn,,ciot, fagata, mnóstwo byłych scammerów/scammerek jak natsu, lexy czy realnie szkodliwe elementy jak penis załęcki. Dlaczego internet miałby cancelować osobę która z wymienionych wyżej zrobiła najmniej #!$%@? rzeczy, a jednocześnie najwięcej dała nam contentu i rozrywki?
#famemma
jestemkimjestem - Jakby się zastanowić, cancel boxdela nie dość, że jest nielogiczny,...

źródło: Przechwytywanie-82

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
ma pan dowód?


@jestem_kim_jestem: nie mają żadnego dowodu, sylwek im tak powiedział a oni są idiotami i to tyle, nie ma co się dalej rozwodzić. Sylwek kiedyś powie, że gówno jest smaczne to oni to zjedzą
  • Odpowiedz
@jestem_kim_jestem: zabawne jest to badanie opinii wykopków na temat jupiterów przez ich środowisko/osoby zatrudnione. Tak z ludzkiego rozsądku za to co wyszło na Baxtona można wywnioskować jasno, że to śliski typ. A takich jak najmniej w środowisku. I w #!$%@? mam wytykanie kogoś innego, póki co na świeczniku jest grubas z kompleksami wzrostu, co przez x lat nie mógł schudnąć więc znalazł TRT.
  • Odpowiedz
@DocHolliday: influencer, obracający się w branży ponad 10 lat, mający największą federację freak-fight w Polsce jest śliski? Nie może być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na świeczniku wykopu najczęściej bywają nie osoby które najwięcej szkodzą społeczeństwu, ale te które wykopowi się najbardziej narażą, a to jest moim zdaniem kolesiostwo tylko w innym wymiarze. To że gruby jest ciśnięty tutaj gówno mnie interesuje, w momencie kiedy bardziej szkodliwe elementy
  • Odpowiedz