Wpis z mikrobloga

@N0vember: gorzej, dzieci nie mają takiej przewagi fizycznej xD

@TypoweKontoDoPrzegladaniaWPracy: no biedny gorączkuje od kilku godzin i to mimo tony paracetamolu i do tego wymiotował. Ledwo stoi ale #!$%@? termometr wywęszy jak rekin kroplę krwi w ocenie xD

Najgorzej że dzisiaj zaczęło mnie lekko łamać w kościach i jakoś tak... a to się pocę, a to mi zimnawo. Za chwilę i mnie położy do wyra.
daj mu coś lepszego niż paracetamol po prostu. Choćby ibuprofen 400-600. Można łączyć z paracetamolem jak coś. Paracetamol na gorączki i bóle jest naprawdę mierny i słaby. Spoko jak ktoś ma.katar i 37.5 max.


Oho już przyleciał ekspert od zbijania temperatury. Bardzo dobry plan jeśli kogoś nie miłujesz.
@mala_rybka: No jak to czemu, a jak inaczej organizm ma zwalczyć skutecznie patogen. Nie usuwasz przyczyny, tylko przeszkadzasz organizmowi w jego naturalnej odpowiedzi. Przesuwasz w czasie to co nieuniknione. Co w końcu odbije się mocniejszą czkawką.
@olokynsims
Fajnie jak masz 37 to można sobie leki odpuścić, a nawet i więcej jak się czujesz w miarę ok Ale 39+ nie jest dobre i lepiej to zwalczyć w szczególności jak ciągle rośnie. Organizm idealny nie jest i często reaguje głupio na wiele rzeczy i sam siebie uszkadza mimo że sensu to nie ma. Tym bardziej że człowiek przy 39+ może naprawdę tragicznie się czuć i czasem lepiej 1 dzień dłużej
Organizm idealny nie jest i często reaguje głupio na wiele rzeczy i sam siebie uszkadza mimo że sensu to nie ma.


@Loloman: Ciekawe rzeczy piszesz, zwłaszcza że organizm w momencie wyleczenia infekcji od razu zatrzymuje układ immunologiczny. Ale to Twoje zdrowie i Twój organizm, rób jak uważasz.