Wpis z mikrobloga

@Dermati: Sroch jest zjebem ale trzeba mu oddać że dla wielu kobiet (a gówniara pracująca w serwisie plotkarskim to nie jest niewiadomo jak wymagający target) jest atrakcyjny przez swoją stylowe. Ubrać się umie, to mu trzeba oddać, zwłaszcza że dzisiejsze młode dziewczyny są już chyba znudzone typami z siłowni, klubów piłkarskich czy sal MMA. To po prostu staje się nudne i wtórne, a taki obsraniec przynajmniej pozuje na ekscentryka i
  • Odpowiedz
@Dermati ja też nie ogarniałam jego fenomenu. Każdej się podobal. Mi osobiście z wyglądu podpasowal Paweł ale jego charakter wszystko psuł. Jacek to dzieciak (nawet Kori go tak nazywała ale w łagodniejszych slowach) a Krzys przesadnie wymuskany. Mi osobiście w tej edycji żaden facet nie robił wow, a od Rocha mnie najbardziej odrzucało bo to mebda.
  • Odpowiedz
@OldTimer11: to jest po prostu podróba Harry'ego Stylesa xdd sprawdźcie co sie pod stadionem dzialo jak grał koncert w tym roku, a zrozumiecie skąd roch ma takie branie
  • Odpowiedz
@betonowa_klata: a dla mnie Jacek jest młody i lubi się dobrze bawić jak jest okazja, a to postrzeganie jako dzieciaka wynika głównie z jego aparycji ze wygląda bardzo mlodo, ale jego inteligencja, wypowiedzi i ogólne ogarnięcie pokazują że wcale dzieciakiem nie jest, w tym sezonie zdecydowanie Wojtek top ;p, Marvin tez był spoko
  • Odpowiedz