Wpis z mikrobloga

Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś mi wytłumaczy w skrócie co tam się dzieje. Trochę kiedyś obejrzałem hejt parków na kanale sportowym, ale zaczęły mnie irytować i przestałem. Teraz nie rozumiem co tam się odjaniepawliło.

#kanalsportowy
  • 5
@gokusan: z tego co rozumiem, to Stanowski odszedł, bo nie podobał mu się podział kasy, a reszcie się nie podoba, że odszedł, bo nie będzie jego wyświetleń, bo nawet jak jego programy im się nie podobały, to dawały kasę. Na i teraz tam wyciągają jakieś brudy na siebie
@gokusan: ja osobiście Stanowskiego nie lubię, ale rozumiem. Odnalazł się na youtubie i chce to monetyzować. Sam KS uważam za duży niewypał. Kontent sportowy zrobili słaby i nieciekawy. Jakieś Rudzkie, Kowale, Kotleszki. Cringe albo nuda.
Kontent niesportowy, czyli ten Stanowskiego odniósł sukces, ale mnie on nie interesuje. Jak ktoś chce oglądać Jasia Kapele albo Gonciarza czy tam Mazurka, proszę bardzo, ale dobrze się stało, że to nie będzie teraz pod szyldem
@gokusan: @Skowyrny_Johnny: Stano był głównym motorem napędowym kanału, jego filmy generowały najwięcej wyświetleń, zaczął być liderem tego projektu. Jakiś czas temu poszła plotka, że odchodzi, która to plotka okazała się być prawdą. Na live w Arłamowie w zeszłą niedzielę Boras przeszedł na ty i odpalił się ostro na Stanowskiego. Ten w odpowiedzi nagrał dzisiejszy film.

Ogółem panowie ujawnili wiele zakulisowych spraw i w zasadzie potwierdziło się to jaką opinię o