Wpis z mikrobloga

No normalnie nie wierzylbym, gdybym tego na wlasne oczy nie widzial. Stoje sobie przy kasie w biedro, kolejki dosc duze tak, ze zachaczam o warzywka, noi widze jak jakis chlop po 40 przebiera pomidorki i wywala z nich "dupki" wrzucajac je z powrotem do pudelka z pomidorami, przez co robi i sie balagan. Zwrocilem mu grzecznie uwage, by przestal to robic to mnie zwyzywal, ze to nie moja sprawa i ze jestem ubekiem. No to glosno na sklepie zawolalem czy jest tu jakis pracownik, bo tutaj pan na warzywkach odwala maniane i januszerke, ludzie w okol od razu na niego wzrok, nawet jedna pani zaoferowala obieraczke, co by se ziemniaki obral. Ale nie o to mi chodzi, teraz zaluje, ze nie zareagowalem w 100%. Powinienem tego januszka zatrzymac, pogrozic mu, ze jest to oszustwo i w razie czego mozna wezwal paly. Nastepnym razem, nie bede taki litosciwy.
  • 8
@rychu-petru: ogonki z pomidorów odrywa się bo:

a) robią dziury w reklamówce i pomidory się wysypują

b) robią dziury w innych pomidorach a pomidor z przerwaną skórką szybciej się psuje

to ty byłeś świrem
@Catmmando: no ja rozumiem wziac kilka pomidorkow, ale gosc tam stal i juz druga siatke tak przebieral. Wiec co mnie to obchodzi, plastokowe opakowania od serow/szynek tez niszcza reklamowki, niech se kupi jakas z materialu, a Ty widac popierasz taka januszerke, wiec zycze Ci zebys trafil na taka buleczke albo pomidorka obmacanego przez jakiegos zula. Moze jak sie uda, to nie zarazisz sie jakims gownem xD
@Mega_Smieszek: no wlasnie mi sie spieszylo, ale sposob na to jest w miare prosty, zrobic tej osobie siare na caly sklep, wolajac pracownika i mowiac co jest grane, tak by to kazdy slyszal. Ten wzrok skupiony na tym osobniku przez reszte klientow, jest bezcenny :).