Wpis z mikrobloga

No to płatny FB sie ziścił.
Cena jak za solo, bez opcji dzielenia jest spora.
O ile YT dla mnie ma sens, bo mobilnie bardzo duzo korzystam, tak tutaj podziekuje, bo jedynie messenger mnie interesuje.

Chcesz wykupić subskrypcję czy dalej korzystać z naszych Produktów bezpłatnie z reklamami?
Zmienia się prawo w Twoim regionie, dlatego wprowadzamy nowe opcje wyboru dotyczące sposobu, w jaki korzystamy z Twoich informacji na potrzeby reklam. Zanim potwierdzisz swój wybór, dowiesz się więcej na temat każdej z dostępnych opcji.
Twoja decyzja będzie dotyczyć .
Subskrybuj, aby korzystać bez reklam
Subskrybuj, aby korzystać z kont na Facebooku i Instagramie bez reklam, już od 9,99 €/miesiąc (łącznie z obowiązującymi podatkami). Twoje informacje nie będą wykorzystywane na potrzeby reklam.
Korzystaj bezpłatnie z reklamami
Odkrywaj produkty i marki dzięki spersonalizowanym reklamom, korzystając za darmo ze swoich kont na Facebooku i Instagramie. Twoje informacje będą wykorzystywane na potrzeby reklam.
Obecne funkcje i dowiedz się, jaki mają wpływ na Twoje wrażenia.

#metaverse #facebook
  • 5
@vartan ta wprowadzona subskrypcja jest tylko tylko na potrzeby przepisów UE, na początku roku dostali 390 mln euro kary za wymuszanie zgody na spersonalizowane reklamy do korzystania z serwisu, a pod koniec roku oficjalny zakaz (z terminem 2 tygodni) na takie wymuszanie i na szybko wprowadzili opcję bez reklam, ale płatną. Już e trakcie negocjacji z Europejską Radą Ochrony Danych, która wydała ten zakaz pojawiła się propozycja, że mogą to właśnie rozwiązać
@Templar: no dobra ale jak się zalogować? Mnie po wybraniu "Aby korzystać z naszych Produktów bezpłatnie z reklamami, zezwól firmie Meta na korzystanie z Twoich informacji do następujących celów" klikam "Akceptuję" i wracam z powrotem na ekran "Podejmij decyzję dotyczącą dalszego korzystania z aplikacji Facebook" i tak w kółko. Usuwałem cookies, próbwałem na vpn, na trybie prywatnym. Na telefonie nie będę tego gówna instalować.