Wpis z mikrobloga

Dlaczego moderacja tak uwzięła się na @Van-der-Ledre ? Jest kulturalny i nikogo nie obraża, a jego wpisy były popularne. Pan Michał Białek jako zręczny businessman powinien wiedzieć, że zarabia na tym portalu dzięki wyświetleniom, a obecność takich ludzi jak nasz zbanowany człowiek sprzyja ich generowaniu.
#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@AndrzejBabinicz od dawna wiadomo, że moderacja pod naciskiem kobiet pracujących na wykopie - znęca się psychicznie nad ludźmi z naszego tagu.
Nie bójmy się o tym mówić. To jest ZNĘCANIE się nad słabszymi.
  • Odpowiedz
@AndrzejBabinicz:

Jest kulturalny

Nie jest, jest gburowaty i obraża ludzi ¯\(ツ)/¯

i nikogo nie obraża

Obraża regularnie, tylko nie widzisz tych wpisów, bo modki zdejmują ¯\(ツ)/¯ Żebym kogoś dał na czarno to ten ktoś musi sobie zasłużyć, a jego mam na czarno, z adnotacją "dzban blokuje by potem obrabiać dupę" więc coś jak najbardziej jest na rzeczy. Jeśli dobrze pamiętam(od bardzo dawna u mnie na #czarnolisto) to typ i do
  • Odpowiedz
@ezoteryczny_hedonizm:

A to prawda że Mescuda i Van-der-Ledre to ta sama osoba?

Nie, Mescuda zniknął stąd i już raczej nie wrócił, on kompletnie w innym tonie wpisy dodawał, i był raczej sympatyczny. Z resztą @Mescuda nie ma bana i dalej aktywne konto więc po co miałby robić multika? XD Van-der-Ledre to jest multi typa który wcześniej miał ten sam awatar i nick Lavander, Lavender czy coś takiego.
  • Odpowiedz
@AndrzejBabinicz: "Michał Białek jako zręczny businessman"
XDDDD
przede wszystkim ma #!$%@? na was i ten portal
A ostatnio widziałem jakiegoś spermiarza, który się cieszył na myśl o rogalach z piwnic w serwerowni

Obrzydliwe
  • Odpowiedz