Aktywne Wpisy

Neto +21

co się stało z przemysłem gier komputerowych że nikt nie potrafi stworzyć mocnego fabularnie RPGa, 20 lat mija od wydania KOTOR2, który swoją drogą był wydany w pośpiechu, a do dziś trudno w ogóle mowic o grach które można by z nim zestawić, jak to jest że jedna postać w kotorze 2 ma więcej głębi niż całe uniwersa AAA-slopów? już się nie da napisać dobrej gry? czy klasyczne możemy ale nie chcemy
źródło: swkotor2_2014-12-31_17-05-12-24
Pobierz





Wygląda na to że w ostatnich latach wierni się starzeli/radykalizowali bo communicantes wzrastało mimo spadku dominicantes
#katotaliban #katolicyzm #kosciol
źródło: 554px-Dominicantes_communicantes_1980-2021
Pobierz