Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

1. Wydrukuj 10 karteczek z motywacyjnymi cytatami i pozostaw je w miejscach publicznych- każda karteczka w innym miejscu. Może to być lada kawiarni, stolik w restauracji, ławka w parku czy szyba czyjegoś samochodu. Sfotografuj wszystkie miejsca.
2. Wykonaj karmnik dla ptaków. Ważne, żeby miał solidną konstrukcję.
3. Zrób jesienną akcję sprzątania świata i podziel się fotorelacją.

Wybrałem zadanie numer 2 i stwierdziłem, że skoro karmnik dla ptaków to musi być drewniany. Nie wiedziałem jeszcze wtedy ile wypraw do Castoramy będzie mnie to kosztowało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po drodze były złamane wiertła, wyprawy po różnej wielkości gwoździe czy dokupywanie kolejnych desek bo jakimś cudem zawsze jakaś się magicznie źle przycięła.
Była to moja pierwsza drewniana konstrukcja jaką kiedykolwiek wykonałem, mam nadzieję że małe pidaraski będą zadowolone, konstrukcja nie zawali im się na łebki a ja nie będę potem ciągany po sądach po odszkodowania. W planach na najbliższy czas mam na pewno zaimpregnowanie karmnika oraz zamontowanie go na balkonie, gdzie szczególnie często odwiedzają mnie sikorki, więc powinny być wniebowzięte z nowej stołówki.
AnarchiX - #mirkowyzwanie

1. Wydrukuj 10 karteczek z motywacyjnymi cytatami i pozost...

źródło: mirkowyzwanie

Pobierz
  • Odpowiedz