Wpis z mikrobloga

@KingaM: tak, instalujesz świętą trójcę, ublock origin, privacybadger i ghostery, do tego dodatkowo możesz wyposażyć się w dark reader bo bez tego to jak zwierzę, js switcher i wtyczkę do keepasa
  • Odpowiedz
@KingaM: privacybadger to bieda narzedzie i nie warto go w ogole uzywac. sama opera np ma wbudowane narzedzie do blokowania skryptow sledzacych. jesli juz uzywac to zupelnie inne lepsze narzedzia jak i don't still care about cookies czy canvas blocker. ghostery niby spoko ale jednak zbieralo i sprzedawalo dane a i teraz nadal zbiera a do tego poleglo z youtube.
ublock obecnie to jedyne sensowne narzedzie dla zwyklego zjadacza chleba plus
  • Odpowiedz
@kawalekpodlogi: na jakie licho tyle wtyczek do blokowania jak UBO robi robote wystarczy dograc listy z certyficate.it o ile w podstawce brakuje komus czegos konkretnego. ja uzywam tylko UBO i SponsorBlocka nic wiecej nie trzeba :)
  • Odpowiedz
@KingaM: nie wiem czemu tak pasywno agresywnie sie do mnie odnosisz mimo ze staram sie ci pomoc. dziwna ta polska.

https://www.reddit.com/r/uBlockOrigin/comments/178yasm/youtube_antiadblock_and_ads_october_16_2023/

jak raz zrobisz to co wyzej to pozniej juz wystarczy tylko za kazdym razem gdy yt znow zacznie blokowac wyczyscic pamiec podreczna ublocka w ustawienia i zaaktualizowac filtry tez w tym samym miejscu. nizej pokazane tez obrazkowo.

https://www.reddit.com/r/youtube/comments/17r1kvx/how_to_bypass_ads_on_youtube_with_ublock_origin/?rdt=63388

choc ostatnim razem musisalem jeszcze wyczyscic dodatkowo historie i ciasteczka przegladarki co
  • Odpowiedz
@gzenio22: no wlasnie ty nie do konca rozumiesz. ja nie mowie ze te narzezie nie robi roboty jak je skonfigurujesz pod siebie lecz nie zmienia to faku ze nie blokuje wszystkiego ani tym bardziej z automatu. nie szukam pomocy a stwierdzam fakt.

dodatkowo nie zaszkodzi miec wtyczke jak clearURL czy local CDN czy canvas blocker gdzie nazwa moze byl mylaca i pewnie nawet nie wiesz do czego sluzy.
  • Odpowiedz