Wpis z mikrobloga

Symbolem sezonu niech pozostanie to jak stoją tam po wszystkim jak kukły. Zero zabawy, fety, świętowania...

Kolejny znamienny fakt - głosowanie przeciw a nie za. Łucja, Wojtek, Ala... Szczególnie tej ostatniej nie zazdroszczę, bo dla niej najbardziej to był wybór między dżumą a cholerą. I oni wszyscy deklarowali że głosują przeciw Rochowi a nie za Kori i Jackiem. Bardzo szanuję Alicję że potrafiła powiedzieć w finale tak stanowcze słowa. Miło że i Wojtek dodał kilka słów. Wyjaśnienie głosu Marvina chyba potwierdza nasze przypuszczenia na temat tego czy rzeczywiście milczał w trakcie Pandory.

Rozczarowała mnie Oliwia... Z drugiej strony ona dopiero podczas emisji się chyba dowiedziała co myślała o niej ekipa przy której stanęła. A jedyna spina jaką miała była z Kori, więc może da się to logicznie wytłumaczyć...

Kori, tak, to Jacek wygrał. Choć raz potrafiłaś zinterpretować odpowiednio fakty.

Sezon koszmarny. HP to tak wspaniały format... Serio. Jestem przekonana że odpowiedni casting zrobiłby z tego programu petardę. Wciąż mam nadzieję... Oczywiście będę obserwować tag i wrócę po plotki i w nowym sezonie.

#hotelparadise
  • 4
  • Odpowiedz
  • 2
@mi_chelle: jej umiejętności przekręcania słów dałyby radę to przeskoczyć... A jednak raz się udało. To był ten raz gdy zepsuty zegarek pokazuje dobra godzinę ;)
  • Odpowiedz