Wpis z mikrobloga

Ten wykopek co spiskował bombelosem to i tak jest spalony i powinien wrzucić wszystkie materiały z rozmów z bombelem itd. to chociaż mielibyśmy bekę przez kolejny rok. @RafDan wrzucaj wszystko i miej #!$%@?.

Po za tym Boxdela nie da się zaatakować ani zniszczyć, ani nawet manipulować. Ta cała sytuacja po nim spływa, a Wardęga wyprzęglił tego typa, bo po ch&*** bombelowi jakiś wykopek do ogarniania tagów, jak taki zarzut jak pedofilia po nim spływa.
Dali wam zabawkę, aby nie drążyć innych tematów.

Z drugiej strony nawet gdybyście wyciągnęli, że na famehouse walili w pięciu lokowatą blondynę z roksy, która była matką jednego z nich, to najwyżej nagrałby ckliwy filmik, że przeprasza, że nie chciał i git.

Obudźcie się wykopki. To właśnie jest ta cała #gra. Ozdoba miał dobre intencję i jak skończył? Zabili go hejtem, a pedofile chodzą na wolności.
To właśnie chciał nam pokazać, że ta głupia publika patrzy na bombela jak w bożka.

#famemma
  • 2
@wonsztibijski: Jakbym teraz w AI porobił jakieś nagrania, to każdy wykopek by to wziął za pewnik, i kręcilibyście aferę no bo przecież Wardega potwierdził że jestem pracownikiem Boxdela xD

Wy faktycznie mu uwierzyliście na słowo że Boxdel wynajął kogoś żeby pisał o nim pozytywnie na wykopie xD Po co? Ja tu prowadziłem batalie z pewnymi osobnikami w formie sparingów, a to czy ja bym napisał jedno czy drugie nic nie zmienia