Wpis z mikrobloga

@murison Ja też mam. Tylko w maku dostane kanapkę w 2 min i zjem w minutę za kierownicą. A w barze poczekam z 5-10 min i drugie tyle przeznaczę na jedzenie sztućcami. Więc w zależności od okoliczności raz pójdę tu, a raz tu. Nie ma co porównywać
@murison no serio, masz aplikacje maka to zobacz ceny sąsiadujących lokali w zamów i odbierz. Co prawda niee są to jakieś duże różnice, max 1-3zł na kanapce/zestawie. I to nie tylko drwale tylko te wszystkie bigmaki też. Czisy chyba tylko mają te same ceny, czyli te tańsze rzeczy
@murison ok rozumiem Twoj punkt widzenia, ale ja jednak sprobuje jednak tak dla zasady plus cena 24 zl jest bardziej adekwatna niz czasem ceny w burgerowniach gdzie cena u mnie w Gda dochodzi do 40 zl za zwyklego burgera
@murison

@bojackHorsemanPatataj:


@Vadzior:

>A w barze poczekam z 5-10 min


żeby nie być gołosłownym: 28,50. czas oczekiwania: 2min (zestawy dnia zazwyczaj wydają z marszu)


Już ktoś raz to zjadł? :D

A tak serio, żeby porównywać dobrego burgera do domowego obiadu z jakiejś jadłodajni dla biedoty to trzeba mieć kvrwa gwóźdź w mózgu.

Jakbym ci wysłał sushi, które wczoraj zamówiłem za 180 zł to by ci chyba styki przepaliło :D

Co