Wpis z mikrobloga

@murison Ja też mam. Tylko w maku dostane kanapkę w 2 min i zjem w minutę za kierownicą. A w barze poczekam z 5-10 min i drugie tyle przeznaczę na jedzenie sztućcami. Więc w zależności od okoliczności raz pójdę tu, a raz tu. Nie ma co porównywać
  • Odpowiedz
wiesz co, za 29 zł to ja mam pod robotą w barze typu "kuchnia polska" zestaw obiadowy zupka, drugie i kompot ¯\(ツ)/¯


@murison: no widzisz, a ja wolę te 29 zł wydać na zayebistego burgera żeby zjeść coś w locie, a takiej paszy p0laka zwyczajnego w jakimś barze mecznym, którą wspomniałeś nie tknąłbym patykiem ¯\(ツ)/¯
Ile ludzi tyle opinii
  • Odpowiedz
@murison no serio, masz aplikacje maka to zobacz ceny sąsiadujących lokali w zamów i odbierz. Co prawda niee są to jakieś duże różnice, max 1-3zł na kanapce/zestawie. I to nie tylko drwale tylko te wszystkie bigmaki też. Czisy chyba tylko mają te same ceny, czyli te tańsze rzeczy
  • Odpowiedz
@murison ok rozumiem Twoj punkt widzenia, ale ja jednak sprobuje jednak tak dla zasady plus cena 24 zl jest bardziej adekwatna niz czasem ceny w burgerowniach gdzie cena u mnie w Gda dochodzi do 40 zl za zwyklego burgera
  • Odpowiedz