Wpis z mikrobloga

@Antinous: to co wrzuciłeś w linku a nie pod postem to jest autoryzowany i pobłogosławiony kabel 12vhpwr do corsaira albo bequieta. Każda z tych wtyczek 8 pin wytrzymuję 600w i po obarczeniu zapasem inżynierskim przez producenta zasilacza jest certyfikowana na 450w. Czyli wtyczki z tej strony 900w, 75w po pci. Kable są przynajmniej w bequiecie wymiarowane na 1200w. Wtyczka 12vhpwr po zapasie certyfikowana na 900w. Ludzie od XOC z Galaxa
  • Odpowiedz
  • 0
@keton22: to chyba się pomyliłem. Mam obudowę NZXT H1 V2 która miała wbudowany zasilacz. AMD 7900 XT działa z nim bez problemu, ale zastanawiam się czy RTX 4080 też będzie działać używając dostarczonej przejściówki, którą bym podpiął do tego co jest na zdjęciu? Myślałem, że 12vhpwr to jest ta przejściówka dodawana do 40 series GPUs.
  • Odpowiedz
12vhpwr to jest ta przejściówka dodawana do 40 series GPUs.


@Antinous: 12vhpwr to standard złącza po stronie GPU. Względnie standard komunikacji karty z zasilaczem ATX3.0. Przejściówki należą do kategorii 'to zależy'. Ta która była dodana do mojej 4090 rozpadła mi się w rękach czyli była źle wykonana. Ogólnie lepiej zasilacz do którego da się dopiąć dedykowany kabel. Czyli albo ATX2.0 z conversion kitem (wybrane modele bequiet/corsair) albo ATX3.0 który ma
  • Odpowiedz