Wpis z mikrobloga

@krzychummm: Serio?
Kupujesz jakikolwiek ktory odpowiada Ci ksztaltem i naklejasz na cyferblat biala kartke (czy jaki tam kolor chcesz). Do tego nie potrzeba wybitnych zdolnosci manualnych.

Jak jeszcze chcesz nakleic klocki to musisz patrzec zeby wskazowki nie byly za dlugie.
Wot calosc.
  • Odpowiedz
@krzychummm: Ty nie masz tarczy sam zrobic. Jak kupisz zegar to on bedzie z tarcza.. Ty masz sie pozbyc cyferek (na przyklad naklejajac tekture czy cokolwiek)

Jak sie boisz ze klocki do papieru nie zlapia to jak nakleisz mmozesz pod kazdy wyciac i usunac papier. Wtedy nakleisz do oryginalnej tarczy.
  • Odpowiedz
Tylko to do jakiejś sublimacji nie wiem co to za druk.


@krzychummm: Ale ta wiedza Ci jest do niczego niepotrzebna. Masz napisane ze zegar szklany.

Wiec jak masz klej ktory sklei twoje palstikowe klocki ze szklem to wlasnie czegos takiego szukasz.

Tylko sekundnik bedziez musial chyba przyciac bo za dlugi.
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: nie no wiesz myślałem, że to jakaś powłoka tam jest czy coś. A taki klej znajdę plastik szkło ? Są jeszcze do sublimacji z MDF ale nie wiem jak jakościowo.
  • Odpowiedz
@krzychummm: wpisz w google "wall clock mechanism" i jest tego pełno choćby na allegro, możesz temu nadać jakąkolwiek formę chcesz, widziałem kiedyś takie z cyferblatami z płótna, skóry i czego sobie zamarzysz
  • Odpowiedz
A taki klej znajdę plastik szkło ?


@krzychummm: NIe mam pojecia ale jesem sceptyczny.

Miras idz do pierwszego lepszego stolarza i popros zeby Ci za oplata wycial okrag z jakies sklejki czy czegokolwiek. Kup sam mechanizm zegarowy i zmontuj. (w sumie to odwrotna kolejnosc zebys wiedzial jaka potzeujesz srdnice okregu)
Klej plastk-drewno to juz na pewno znajdziesz. To serio nie wymaga wielkich zdolnosci manualnych a jeszcze bedizesz mial satysfakcje ze
  • Odpowiedz