Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #kambodza #popaswpieprz eh, widziałem odcinek wczorajszy. Prezes mowi: idziemy ze strejle do restauracji.

Laska widać że się ucieszyła bo powiedział że idą do knajpy, ubrała się ładnie, perfumki itp. Ogólnie widać że szczęśliwa.

Mija kilka minut. Pojawiają się menele dosiadajacy się do stołu.
Mina strejle? Zawiedziona, totalne zrezygnowanie i przeogromny zawód.
Babka liczyła na miły wieczór gdzie ona będzie w centrum i poczuje się kochaną kobietą aleeeee...

#!$%@?, ty nawet nie widzisz jak bardzo krzywdzisz ta dziewczynę. Za dużo alkoholu, charakter bucowatego wsiura, chama i prostaka. Taki jesteś.

Zauważyliście to też?

Nie wiem czy masz bana czy nie ale @Wielki_Szu_internetow bo podobno to ty.
  • 9
@poczatkujacywycoopowicz: Nie wiem jaka jest twoja historia z kambomenelami ale w czasach polonii 1/2 on jasno mówił, że ta Srejle nie jest jego targetem i jak niektórzy zwracali uwagę, że ją wykorzystuje to wpadł np. na pomysł że opłacił jej jakiś kurs fryzjerski a później nauczycielkę czytania i angielskiego i głośno wyrażał, że nie chce żeby ona się do niego przyzwyczajała zbytnio i robiła sobie zbytnią nadzieję i chce jej coś
@adik75: z tego co pamiętam to z czasów polonii 1.0 prezes próbował z Jun , która była starsza i mówiła po angielsku i ogólnie była bardziej ogarnięta, ale Streyle sama wskoczyła do łóżkowego prezesa przed siostrą. Potem była drama ze prezes niby nie chciał sie angażować i Streyle robiła dramę że jest bardzo chora , leżała z kroplówką i prezes się nad nią zlitował, potem za czasów polonii 3.0 doszło do