Wpis z mikrobloga

Kraj który na chwilę obecną nawet nie ma uregulowanych granic chce wstąpić do UE. Świetny pomysł xD

Tak samo Mołdawia. Nadniestrze też wezmą do UE czy jeszcze nie wiedzą? XD

Ta cala szopka z Ukrainą w UE to tylko dodanie im otuchy i ratowania morale w wojnie z ruskimi.

#ukraina #ue #unia #polityka
Pobierz pogromca_indianin - Kraj który na chwilę obecną nawet nie ma uregulowanych granic chc...
źródło: Screenshot_2023-11-07-08-22-37-258_com.android.chrome-edit
  • 16
@pogromca_indianin: nie wiem jak do UE, ale czytałem ostatnio że np. do NATO może wstąpić tak jak to było z Niemcami mimo że były rozbite i we wschodniej części siedzieli Sowieci. Wiem że cieszy cię taka możliwość. Póki co jednak UE prędzej czy później to cel docelowy.
@pogromca_indianin: Beka z tych ciągłych informacji. Ukraińskie onuce od początku wojny donosiły jak to zaraz Ukraina dostanie jasne deklaracje dołączenia do NATO czy tam UE. I za każdym razem wielkie gówno. Ile już było tych szczytów NATO, na których miały paść DRAMATYCZNIE ważne dla Ukrainy decyzje a po szczycie okazywało się, że kompletnie nic w tym kierunku się nie stało xD. Nawet mój pies jest mądrzejszy i jak ze dwa razy
@kam966: NRD nie była niezależna tak samo jak PRL nie był niezależny. Nie na darmo o obaleniu komuny i przewrocie demokratycznym tamtych czasów mówimy jako o odzyskaniu niezależności czy wolności. Może nie wszystko jest takie same ale już politycy coś zawsze mogą wymyśleć.
@panzerfucker Niemcy były podzielone podobnie jak dzisiaj podzielona jest Korea. RFN to była taka demokratyczna i technologiczna Korea Południowa, a NRD wprawdzie daleko było do Korei Północnej, ale reprezentowała obóz komunistyczny. W każdym bądź razie oba państwa były uznawane przez największe mocarstwa (USA, ZSRR) na arenie międzynarodowej i nie były z nikim w stanie wojny oraz miały uregulowany status granic.