Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
A mi się bardzo nie podobało zachowanie Jacy w stosunku do Oliwki. Sprawa z sukienką to jedno, wiadomo, że sukienka wróciłaby do niej w rozmiarze XL, natomiast to jego wyśmiewanie Oliwii gdy do nich przyszła było żenujące… Widać, że Oliwce było głupio i nie wiedziała jak wybrnąć z tematu, tym bardziej, że proponowała jej inne, a ta się uparła… a ten niby miał bekę z całej sytuacji ale kierował to wszystko do niej, za to potem jak Grycana się go spytała o co mu chodzi to stwierdził, że o nic. Nie ładnie Pieczaro… a tak Cię na początku lubiłam…
  • 22
@Aida_Birchwood: Jacek to duży dzieciuch. Jest infantylny. Nie wiem dlaczego on pali papierosy. Od razu widać, że nie jest palaczem gdyż się nie zaciąga. Sięga po papierosa bo inni palą. Takie palenie jest bez sensu. Po prostu szkoda papierosów. Gdy miałem 18 lat początkowo też tak paliłem. Nie zaciągałem się. Gdy mój kumpel to zobaczył, powiedział, że palę jak ciota i że marnuję papierosy. Po tej uwadze zacząłem się sztachać. To
@alenajpierwkawa: chyba masz udar bo coś nieskładnie piszesz. Nie chcę wyjść na intelektualistkę, tylko chcę ci pokazać jaką jesteś hipokrytką. Tekst o babskim paleniu ci przeszkadza, ale wyzywanie rodziców od szmat oraz to, że kogoś lał ojciec to już okej? Czy ja tu kogoś bronię? Jedynie ci napisałam, żebyś zluzowała spiętą gumę, ale to nie guma jest spięta tylko ty po prostu jesteś głupia. Kończę konwersację, bo cofam się w rozwoju