Wpis z mikrobloga

#famemma Co to ma wgl być ? Pisze jakiś gościu, że kobita Rozpary to ta, która wybiela Baxtona telefonem po czym dostaje natychmiastowego bana, a jak w dniu gali milion kont spamuje discordami to moderacja śpi. Kto tu jest moderatorem ? Baxton czy Ulfik ? Kłamią bezczelnie, że grubas jest odsunięty i nie chcą z nin mieć nic wspólnego, tak Panie Pasternak, mamy skriny gdzieś Pan pisał o Baxtonie, a tu nagle grubas siedzi za kamerami i dalej pracuje w fame. Jak to jest, że Baxton ma sprzedać udziały i nie robić w fejmie, a boty z czatu cały program piszą żeby Boxdel wrócił, ustawiony telefon i ban dla zielonki po sekundzie od wstawienia posta ? Najgorsza federacja frikowa, plujecie ludziom w twarz. Clout niech poprawi te PPV i przejmują te friki !
  • 20
@RafDan: Nie wiem, ale wiem, że fejm bezczelnie razem z Baxtonem walą w #!$%@? z widzami, a ja nie lubię jak mi się pluje w twarz, jeszcze ten żałosny ustawiony telefon plus czat spam Boxdelem. Śmiechu warte.
@RafDan: Nie moja wina, że widownia Boxdela ma max 15 lat i nie mają perspektywy, że ich idol to zboczony obłudny zaklamany wieśniak i chcą jego powrotu. Ja za małolata myślałem, że sport jest czysty i wyklinalem piłkarzy łapanych na dopingu, a teraz się z tego śmieje, no trudno, życie, z tym że jak jego widownia dorośnie to może sama skumać co to jest za gość. A słowa fejm i ich
@XYZ91: Twierdzisz że Pasternak i żona rozpary mają max 15 lat? Sam Wardega sie z nim trzyma. Zapowiedzial juz wspolnego podcasta ;)

Może to Ty ciągle nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi o czym Ci już wspominałem. Jak sam stwierdziłeś zdanie nie zmienisz, i jesteś jak taki słup.

Sytuacja dla wszystkich jest jasna - pisał 10 lat temu do swoich koleżanek obleśne teksty które były złe i za które
@XYZ91: Każdy ma swój, mój przynajmniej jest rzeczywisty, otwarty na argumenty i nie zamykający się na jedną wizję i tyle. Im szybciej się zmienisz tym lepiej dla Ciebie.
@XYZ91: Gdyby tak było, to byś nie pisał że zdania nie zmienisz i tyle. Do tego to że ciągle mi odpisujesz pokazuje że wewnętrznie się nie zgadzasz z tym co piszesz.
@RafDan: Dobra, widzę, że bardzo lubisz mieć ostatnie słowo i "wygrywać" dyskusje, no to napisz mi jeszcze coś na koniec i "wygrasz" .. pozdrawiam.
@XYZ91: I widzisz tu kolejny blad. Już coś zakładasz. I pod tezę piszesz. Dokładnie jak z Boxdelem. Teza, pisanie pod teze, i zdania nie zmienie. Wszyscy zli, swiat zly, ja dobry ale nikt tego nie widzi xD

Nie wiem co Ci boxdel zrobil ze tak bardzo wypierasz fakty a prawdziwego pdfa Stu nawet nie wspominasz w swojej krucjacie xD

Slabe to.