Wpis z mikrobloga

Krótkie podsumowanie odcinka:
1-Zawsze lalka Barbie wygra. Ładna miska jeść nie da itd. U nas tak pyknęło, że jadę do domu. Teksty kosmos. Dobrze, że WIWALDI jesteś;) 3 imiona i tak mam problem z nimi. Numerant jakich mało. Tak lubi filmy, a roli się nie nauczył, ale rozgrywa piłkę niczym Mirek Szymkowiak co się nie spocił nawet kilkanaście lat temu. -WIWALDI
2-Narzeczony przez miesiąc.Przed całą Polską przysięgam...Matka Madzi też twierdziła przed całą Polską, że dziecko porwało jej...może ufo, może kgb, a na koniec wyszło, że sama je zabiła. Polska mi świadkiem, słabo i nieszczerze to brzmi. Ona i tak jest za delikatna dla niego.Szkoda jej.-EXŻONA MEKAMBE
3-Olka namieszałaś. Do domu! Chociaż ja #teamola#, bo ta Sara mi przypomina Marlenkę od Seweryna, więc fajny byłby jeszcze jakiś zwrot akcji.-ARTUR
4-Na Jowiszu zbuduję nasz dom.Bilet na księżyc. Ona jest kosmitką. Wuefista powinien się cieszyć, że pierwszy wyjechał. Te 3 miejsce jest jak bilet do raju.Miałam fajnych chłopaków w liceum. Później już nie. Przebieg #urojony# albo ona faktycznie była Paris Hilton, ale już nie jest hehe Islandczyk do 4 razy sztuka. Będzie 5-ty. Janek zabiera żółtą koszulkę lidera w tym pasjonującym wyścigu Tour de Rancho of Koniara Islandczykowi. Janek durnymi żartami wygrał wyżywienie i nocleg w zamian za pracę przy koniach. Interes życia!-KONIARA
5-Waga jakby tam dragi porcjowali. Dareczek i Nikola zakochane 10-latki, ale jest słodko, fajnie itd. Siostra najlepsza, ale to było pisane wiele razy.-Dareczek.
Następny odcinek zapowiada się dzięki mieszaniu WIWALDIEGO i wyścigu Tour De Rancho of Koniara mega ciekawy;)
#rolnikszukazony#
  • 3
  • Odpowiedz