Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Krzysiur z tą swoją naiwnością jest nawet słodki, czekam aż ta słodycz wybuchnie i pierdzielnie kulą w Ten Mongolski łeb. Mając 100K w kieszeni będzie bardziej atrakcyjny , niż z 50K i friendzone. Jego przykład może być pokazywany na filmikach uczących mężczyzn "jak nie wpaść w friendzone " 23letnia Wiktoria sekretarka , studentka , karierowiczka, posiadaczka dużego wibratora , przykład kobiety niezależnej ()
  • 2
On by jej nie pieprznal ta kula prędzej ona jemu ale też nie wydaje mi się. Dziwny post u Mongolicy się pojawił że się z kimś rozstała - chyba że to o tego jej gościa co miała w czasie programu chodziło hlehlehle
@Aurelia2021: Przyznaję się bez bicia, że ja też zachowywałem się kiedyś jak Krzysiek gdy starałem się o względy takiej jednej. Ona miała mnie gdzieś a ja nadal wierzyłem, że mocno się starając, zdobędę jej względy. Byłem ślepy na ewidentne sygnały braku chemii i odwzajemnienia. Jednak ja chodziłem wtedy do liceum i byłem nastolatkiem. Natomiast Krzysiek to stary chłop w wieku 30 + , a zachowuje się tak naiwnie jak nastolatek. Nie