Wpis z mikrobloga

Np: jak ktoś się zaśmieje obok to na pewno z nas itp.


@MrLovelock: ja zawsze tak mam, ale tylko wtedy kiedy odbierdalam się jak milion dolarów, wydaje mi się, że każdy mnie obczaja i robi #!$%@?, jak wyglądam jak żul to już nie, funkcjonowanie w przestrzeni publicznej jako żul jest dla mnie o wiele łatwiejsze
od bycia obiektem wyśmiewania


@paulhilbert68: wydaje ci się że jesteś częstym tematem rozmów i wyśmiewania, że ktoś marnuje energię żeby cię wyśmiać czy analizować twoje życie w celu wyśmiania. Prawda jest taka że większość ludzi ma w dupie innych i zapewne tak samo jest z tobą.
wydaje ci się że jesteś częstym tematem rozmów i wyśmiewania, że ktoś marnuje energię żeby cię wyśmiać czy analizować twoje życie w celu wyśmiania.


@ShineLow: no nie wiem, patrząc na lata szkolne wliczając w to studia to bardzo dużo osób marnowało energię żeby obśmiać klasowych przegrywów przy każdej możliwej okazji
no nie wiem, patrząc na lata szkolne wliczając w to studia to bardzo dużo osób marnowało energię żeby obśmiać klasowych przegrywów przy każdej możliwej okazji


@Soothsayer: w szkole jest inna sprawa, jak ktoś ma mentalność ofiary to zawsze znajdzie sobie oprawców