Wpis z mikrobloga

A ja znowu tutaj z krótkim ogłoszeniem naszego serwera RP - ale postaram się zaglądać częściej i nieco więcej pisać o roleplay.

Kolejna opowieść przeniesie nas do miasta Archolos, gdzie walczyć będziemy o wpływy miejscowych magnatów, przychylność zamorskiej korony oraz jak to zwykle bywa o swój dobrobyt.
Poszerzamy obszar rozgrywki dość znacząco. Dodatkowo oddamy wam kilka lokacji takich jak Kopalnia, Obóz Drwali oraz Winnice do swobodnego rozgrywania swoich postaci i możliwości zaopatrywania miasta w niezbędne produkty. Wasza podróz w te lokacje będzie ułatwiona poprzez płatny system szybkiej podróży. Więc czy grasz RP czy nieco bardziej RPG to metoda podróży zależeć będzie od Ciebie.
Na tej edycji to wy wybierzecie czy chcecie odgrywać życie prostego rolnika, czy też skupić się na pięciu w hierarchii miasta, tak by kształtować prawo.

Nasz Discord (w spoil), na którym przeczytacie pełne ogłoszenie, nauczymy was jak zagrać na multi i jak grać roleplay. Masz pytania? Odezwij się do mnie na priv lub na DC Elam1062


#gothic #gothic2 #roleplay #kronikimyrtany #grykomputerowe
SyndykatRoleplay - A ja znowu tutaj z krótkim ogłoszeniem naszego serwera RP - ale po...

źródło: banner

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach