Wpis z mikrobloga

Ale debil z tego korsira.... Nie stosować w środku... To pojechał kupić impregnat na bazie wody i co? I tak to samo jest napisane. Okazało się że nie malować w pomieszczeniach zamkniętych... Facepalm
  • Odpowiedz
@Techniq: to, co zrobił do tej pory to nie jest nic specjalnego. Ja bym poległ na etapie projektowania instalacji elektrycznej. Mam jako takie pojęcie o tym, ale chyba sam bym nie dał rady.
  • Odpowiedz
@jerzu70: chłopak po prostu próbuje, uczy się, robi błędy, robi też fajne rzeczy. A ludzie rzucają mu ten "hejcik", samemu nigdy nie zmieniając koła. Czy ja wiem czy nic nie zrobił? Dołożył sam jakieś opcje do auta a to już coś i nie każdy to ogarnie, nie każdy znajdzie jak to ogarnąć. Sam dokładałem w swoim aucie opcje i przy kodowaniu w NCS expert miałem ogromny stres z tym związany(szczególnie jak
  • Odpowiedz
@Techniq a co takiego trudnego do wykonania wykonał? No bez jaj ze to co jest zrobione to jakie rocketscience. A przeczytanie etykiety produktu który kupujesz jak impregnat do drewna to chyba normalna sprawa. Można też zapytać kogoś w sklepie lub sprawdzić w necie.
  • Odpowiedz
@swinkapl nie chodzi o trudność wykonania a samo działanie. Przecież mógł siedzieć na wykopie, #!$%@?ć chipsy i pić piwko rzucając w siec jakiś tam hejt. Każdy czasem wychodzi na głupka i masz rację, mógł się zapytać a tak przynajmniej z jakąś dawka humoru pokazał to na filmie.
  • Odpowiedz
@Techniq no tak tylko robiąc cos głupiego publicznie musisz liczyć się z krytyka czy żartami. Tak samo ogólnie z całą działalnością. Pokazuje co i jak robi więc ludzie komentuja. Tak działa swiat
  • Odpowiedz
@kenneth_: W większości sytuacji rżnie głupa, bo film i tak się obejrzy. Kasa wpadnie z robionego na szybko gniota, a resztę czasu może zbijać bąki. Niby kilka miesięcy przygotowywał się do budowy, a wykłada się na każdej czynności i na bieżąco musi robić research. Gdyby nie kłamał kilka miesięcy co robi z busem, to można by było go dalej oglądać.
  • Odpowiedz