Wpis z mikrobloga

@vikop-ru: Przejdzie jeśli pierwszy właściciel kupi w polskim sklepie i dołączy paragon, fakturę. Ja tak reklamowałem z drugiej ręki pada od ps5 i spokojnie przeszło.

PS. W przypadku stemdeck to może być problem, bo przepisywana jest konsola na konto sprzedającego, a jak kupisz to jak niby to zgłosisz, skoro nie masz przepisanej? Nie wiem,. czy steam wysyła w pdf jakieś potwierdzenie, ale jeśli kupno steamdecka działa jak kupienie gierki to tyle
@vikop-ru: Jest jeszcze 3 opcja, ale to już sprzedający musiałby sprzedać steamdecka razem z kontem steam i jedynie kupujący musiałby zmienić maila na koncie sprzedającego, żeby sobie przepisać, tylko kto by chciał sprzedać konto, skoro po kupnie steamdecka jest od cholery pkt z tego xd?
@Barszcz_Sosnowskiego a za te punkty można kupować normalnie gry? Bo ja kupowałem na swoim koncie steam dwie konsole. Dla siebie i dla brata, więc mam pewnie w #!$%@? jakichś tam punktów i nawet nie wiedziałem że coś takiego jest xd
@equamaz pozbierałem info reddita i po kontakcie ze steam support wychodzi że faktycznie honorują taka gwarancję, jednak w niektórych przypadkach może być konieczne wysłanie zgłoszenia z konta na którym steam deck został zakupiony